Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak powołano Komitet Rewitalizacji. "Panowie nie zgłosili ani jednego pomysłu"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 maja 2017 r. o 17:04 Powrót do artykułu
A myślałem ze już skończyli swoją działalność A TU .......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mam pytanie czy Jan Polkowski to ten co musiał opuścić stanowisko wiceprezydenta bo nie miał wykształcenia, a żona - nie obrażając Pań Kucharek, uważa się za Bóg wie co? Aha, i ten młody co ma pretensje osobiste do obecnego prezydenta... Masakra, plus jeszcze Broniewicz co go ludzie do niczego wybrać za bardzo nie chcieli....ehh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pycha zawsze idzie przed upadkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra zmiana - sami swoi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co kilkanaście dni się wynurzą i znów zapadną się pod ziemię. Ludzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ten Pan zrobił dla miasta? W Komitecie powołano osoby które działają społecznie na rzecz mieszkańców i miasta, znane nazwiska z ubiegłorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego miasta Biała Podlaska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrawiam pokrzywdzonych. Mam nadzieje, że się nie obraziliście i odwiedzicie kiedyś jeszcze piaskownicę. Panią dziennikarkę też pozdrawiam, super ciekawy artykuł o jakże ważnej, strategicznej i złożonej sprawie. Bardzo duża liczba występujących bohaterów mocno przyśpiesza akcje. Może jakaś nagroda się szykuje za wytropienie afery. Niestety główny bohater znowu ginie, aż głupio, że ponownie się nie udało!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha. Powiem Pani, że się przezywasz. Kogo to obchodzi, że ludzi Broniewicza nie ma w jakims komitecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Broniewicz, Polkowski i cała reszta czego wy jeszcze szukacie, czego oczekujecie. Może już czas na emeryturę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za ludzie, szkoda ze jeszcze Czapski im nie wtóruje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcemy się włączać ale się nie włączamy. Chcemy mieć tytuły i pełnić funkcje ale brakuje nam zapału żeby przyjść na spotkanie i się zaangażować. Żałosne. Byłem na tych spotkaniach w szkole 5 i nie powiem bardzo fajnie było podyskutować z prezydentem w gronie mieszkańców.Tego pana Broniewicza ani Polkowskiego nie widziałem. Ktoś zabronił przyjść i się włączyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znów samo się ośmiesza to kanapowe towarzystwo :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niczym jak Bolek "ja nie chcem ale muszem" to jest towarzystwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
towarzystwo wzajemnej adoracji wy***ą od czasu do czasu jak filip z konopi i myślą że to wszystko. tu trzeba ciężkiej pracy a nie zdjęć w necie. już na was się napatrzyliśmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...