Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mali uchodźcy dostali maskotki od skazanych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 lipca 2016 r. o 16:56 Powrót do artykułu
cudzoziemcy sa juz w polsce? bojac sie o swoje bezpieczenstwo mam nadzieje ze nie wypuszcza sie ich z tego osrodka. nie chce zginac rozerwany bomba czy rozjechany ciezarowka przez muzelmanina. jak mam zginac to zginac z rak chrzescijanina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wooooon z Polski!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już się zaczyna maniana jak tylko ktoś zobaczy słowo "uchodźca"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet takie małe dzieciaki wam przeszkadzają? Jak widać niektórym patriotom od siedmiu boleści marzy się powtórka z nocy kryształowej . Jak widać nie potrafimy wyciągać wniosków z historii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
cudzoziemcy sa juz w polsce? bojac sie o swoje bezpieczenstwo mam nadzieje ze nie wypuszcza sie ich z tego osrodka. nie chce zginac rozerwany bomba czy rozjechany ciezarowka przez muzelmanina.  jak mam zginac  to zginac z rak chrzescijanina.
Pan jest po prostu złym człowiekiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...