Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miasto wprowadza nowość. Strażnicy miejscy będą strażnikami osiedlowymi

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 października 2017 r. o 12:10 Powrót do artykułu
Teraz opròcz mandatòw za parkowanie będá dowalać za picie piwa.Super !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego w Białej nie przeprowadzi się referendum na temam straży miejskiej. Niech ludzie zdecydują czy chcą utrzymywać tych darmozjadów ze swoich podatków czy nie.  Dać więcej etatów dla policji i rozwiązać tych darmozjadów. Nie raz widziałem jak strażnicy miejscy jeżdżą na parking za rywalem i tam w krzakach chowają się i papierosy palą . A psie odchody na trawnikach się walają i strażnicy miejscy nie zbierają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tylko papierosy palą na parkingu obok rywala. Kiedyś widziałem jak ponad pół godziny gadali sobie prywatnie z jakimś kolegą . I za to się im płaci ???????? Za plotkowanie w czasie pracy ???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie , Świdniku i innych miastach w Straży Miejskiej zarządzają Milicji-Policja nie umieją nie maja pomysłu na pracę strażników więc przenoszą wzory z Policji - Strażnik Dzielnicowy , zlikwidować Dzielnicowego w strukturze Policji skoro to dubluje Straż Miejska, Komendanci- Milicjanci maję emerytury po 6 tyś do 10 tyś , niech siedzą w domu a dają miejsca pracy młodym kreatywnym ludziom z wizją i pomysłem na pracę Strażników Miejskich a powielać struktury Policji każdy potrafi , żenujące
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SUPER! Wreszcie może ukryci się notonotpiciertczne picie i bójki pod blokiem, rozwaline śmieci na trawnikach itd. Ostatnii odnisiłem wrażenie, że nikt już nad tym nie panuje. Super inicjatywa, brawo Panie Prezydencie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bliżej mieszkańców??? Czyli teraz nawet w swpoim miejscu zamieszkania człowiek będzie się bał mandatu za byle co. A kasę będą sobie bez wątpienia nabijać za "złe parkowanie". Ta kasa przecież leży na ulicy wobec braku miejsc do parkowania!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ali piknie, ba bizantyjsko umundurowany odwrotny pot półkownik, ali następny ,,mundurowy''. Ciekawe, kiedy magistrat wyposaży tych bizantyjskich strażników w ozdobne tasiemki do rozporków, żeby gołymi rękami interesów nie wyjmowali, bo to cholernie niehigieniczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknąć całkiem to dziadostwo i do łopaty zobaczą jak ciężko zarobić a nie tylko jeżdżą po mieście i szukają wrażeń ... Uprawnienia policji mają na kursie w tydzień porażka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo artur!!! tak trzymac,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Impotenci umysłowi nic więcej. Tej instytucji w naszym mieście być nie powinno. Bo pracowników tej instytucji nie widać w naszym mieście. A jeżeli nie widać oznacza to, że nie pracuję. Jeżeli nie pracuję to za co bierze nasze pieniądze?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosowałem na Pana Stefaniuka ale treraz już nie będzie miał mojego głosu i mojej rodziny . Nie wiem dlaczego promuje tą straż miejską ? Przecież nic nie robią . Nie tylko na parkingu za rywalem sobie pogaduchy urządzają . Policja i tylko policja a nie jakieś przebierańcy w mundurach . Takie cyrki to tylko w Polsce .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straż miejska to nie policja. nie twórzcie sytuacji w której przekroczycie swoje uprawnienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawno, dawno temu tow. Gierek też, co chwila wprowadzał ,,nowości''. Każda gierkowska nowość była super wypromowana napisami ETYKIETA ZASTĘPCZA, oczywiście na każdej ,,nowości''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Numer nie działa , dzwoniłem do strazy miejskiej okazuje sie ze nic nie moze , odsyłaja do Policji, wiec po co są potrzebni ? Wywalonme pieniadze w błoto na nich. Nieroby i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...