Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkanie Plus: Już wiadomo ile wyniesie czynsz

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 listopada 2017 r. o 15:08 Powrót do artykułu
A ja głupi pracuję i mam kredyt.... Pewnie będzie tak jak z socjalnymi - nie będą płacić bo za drogo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Za wynajem 50-metrowego lokalu wraz z mediami trzeba więc będzie zapłacić ok. 900 zł. " .... jeśli w tym są zaliczki na ogrzewanie to nie jest to drogo. Najemcy i tak mają lepiej niż reszta społeczeństwa, która pakuje się w kredyty hipoteczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy na przeciecie wstegi ruszy dumnie garnek ze swita doradcow?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie wiem. Po spłaceniu kredytu mam swoje mieszkanie. Cena 12 zł za metr jest ceną za wynajem mieszkania bez możliwości wykupu. Więc czy naprawdę się opłaca? Mam 600 zł kredytu na 20 lat. Czynsz z opłatami jakieś 800 zł. Przy dwójce pracujących żyjemy spokojnie i mam własny kąt. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno tak będzie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po roku Puczka postawi szlabany, doda opłatę za wydeptywanie klatki schodowej oraz kilka innych i wyjdzie po 16 zł/m2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba raczej pani Płaczka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, że do tego trzeba doliczyć energię elektryczną i ewentualnie gaz wywóz śmieci, wodę, fundusz remontowy? Ciekawe ile wtedy wyjdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W celu podkreślenia zasług własnych, pan pierwszy po prawej na zdjęciu powinien na próbę zamieszkać w lokalu Plus. To byłby dobry gest z jego strony, potwierdzający, że wraz z małżonką faktycznie wcielił się w rolę Clintonów, o czym nas zresztą wczoraj na tym portalu uwiadomiono.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie można też zapominać o indywidualnych kontach mieszkaniowych. to będzie kolejny ciekawy element. warto zwrococ na niego uwage, ja się więcej dowiedziałem z ***ikm.org.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...