Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nietypowe oświadczyny strażaka. "Jola niczego nie podejrzewała"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 lutego 2017 r. o 08:09 Powrót do artykułu
burak i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowa era w nasi prasie czyli w AGORZE - propagujmy największe głupstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ z was debile! Własnie swietnie to zrobił, nietypowo. On zadowolony, narzeczona też, akcja pozytywna tylko zadrośnikom gul skacze, bo koleś ma ładną i fajną dziewczynę! Z pewnością będą szczęśliwi, czego im życzę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No wszystko fajnie, tylko czy koleś zapłacił za użyczenie mienia? tj. strażackiego wozu bojowego specjalnego przeznaczenia? podejżewam że koszt uczestniczenia takiego wozu bojowego w akcji gaśniczej jest nie mały ... a tak z naszych podatków zafundowaliśmy super efektowne oświadczyny. Komendant straży powinien być zawieszony do wyjaśnienia sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam się zawieś i weź się za naukę czytania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oglądaj uważnie to dzwig do wynajęcia ale mamy tępy naród
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co się orientuje to PSP wg ustawy przeznaczona jest troszkę do innych celów niż usługi wysokościowe na wynajem. Zdecydowanie Komendant powinien zostać zawieszony oraz pan ml. kapitan również!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musiał zdrowo pocieszać do rana :P - Uszczęśliwiał całą noc :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Z tego co się orientuje to PSP wg ustawy przeznaczona jest troszkę do innych celów niż usługi wysokościowe na wynajem. Zdecydowanie Komendant powinien zostać zawieszony oraz pan ml. kapitan również!" Strażacy muszą ćwiczyć i pewnie na tej zasadzie zostało to zrobione. Zajmij się czymś pożytecznym a nie szukasz sensacji z niczego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za tępota.! Zawieś się jeden z drugim w pisaniu i uczcie się czytać. Przecież ten strażak powiedział, że to podnośnik prywatne j firmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nie zostało złamane prawo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super. Wreszcie jakis mezczyzna z wyobraznia. Gratuluje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomość dla tych buraków  wypisują bzdury na forum, czy tam nie zostało złamane prawo, czy komendant nie powinien podać się do dymisji i czy strażak nie powinien zapłacić? Dupku zburaczały ten strażak wynajął z prywatnej firmy podnośnik jak każdy miał prawo a roboczo godzima takiego sprzętu nie jest na pewno tania. Ty  zburaczały co nie potrzfisz czytać ze zrozumieniem nigdy byś się tak nie zachował- nasrałbyś w spodnie ze strachu. Jak zobaczyłem ten filmik łezka się w oku zakręciła. Mam nadzieję, że talsze losy tych młodych, strażaka i jego dziewczyny powinny być usłane różami. Kochajcie się w zdrowiu i niech Wam szczęście sprzyja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też myślałem kiedyś o zaręczynach w tym stylu ale wszystko wydałem na pierścionek i chyba braknie kasy na wynajem podnośnika :( Planuję jednak wziąć topór i zrobić efektowne wejście drzwiami frontowymi :)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niewkluczone, że za jakiś czas inny strażak podhajcuje chatę swojej dziewuchy i natychmiast będzie ją ,,ratował'' z ogromnym poświęceniem....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BLeble ,bleble to mi dopiero nowość.Też nie mają o czym pisać!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasi z Agory znależli temat. Naatniahu rozmawiał z Trumpem a nasi DzW wali 2 tydzień o strażaku i zaręczynach. Jak mawiał wieszcz :" znaj proporcję Mocium Panie ". To o czym rozmawiali w Nowym Jorku zabroniono podawać w Polsce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do polćwoków bez zaskoku, oburzonych 'użyciem sprzętu pożarniczego do celów prywatnych'! Cytuję: "W straży mamy podnośnik, ale używanie sprzętu pożarniczego do celów prywatnych nie jest dozwolone. Dlatego PODNOŚNIK UDAŁO MI SIĘ BEZPŁATNIE WYNAJĄĆ od prywatnej firmy. Do asysty poprosiłem kolegę ze zmiany. On był w stroju bojowym, ja w mundurze wyjściowym". Alles klar czy powtórzyć ćwierciom?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to nikogo nie odwolujemy a nazeczonym wytrwałości i szczęścia jeżeli wszytko zgodnie z zasadami etyki strażackiej to takie oswiadczyny ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...