Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Planują inwestycje za 40 mln zł. Zbudują kotły na biomasę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 marca 2017 r. o 12:00 Powrót do artykułu
Jestem za wszystkim co służy mojemu miastu i jego mieszkańcom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już w Janowie Podlaskim były kotły na biomasę !!! ciekawe jak miasto przyjmie setki tirów dowożących tzw. biomasę !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuszna uwaga wierzę, że miasto wzięło to też pod uwagę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będziemy mieli z g..na prąd i smród w okolicy. Co do stacji, to nie trzeba o taką oczywistość pytać zatrutych i narażonych na choroby mieszkańców. Tym bardziej w obliczu uruchomienia potężnych kotłów gotujących gówno, a resztę będą wysyłać przez komin w powietrze. Ratuj się kto może i obdarz rozumem decydentów i rządzących. W internecie nadzieja. Poczytajcie co nam urząd szykuje. W żadnym mieście mieszkańcy nie zgodzili się aby ich bez kontroli, urzędnicy miejscy, truli a pieniądze chowali do swoich kieszeni (premie i nagrody). Najpierw stacja kontroli powietrza, wody i gleby, dostępna 24/7 w Internecie dla wszystkich, a potem można spróbować gotować g-wno i robić z niego prąd. Najpierw zgoda mieszkańców a potem nakazy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kominy będą wyższe? Bo inaczej to wszystko da w łeb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile megawatów miasto pozyskuje ze śmieci przetwarzanych w instalacjach na Ekologicznej, również kupionych za grube banieczki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylu fachowców jest na tym forum. A ja uważam że pan Kompa wie o czym mówi, dba o interes firmy, nie mówił by o czeymś co odbiega od normy i światowych standardów. Na pewno nie chce szkodzić naszemu miastu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...