Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Plaża, palmy, grill. Mieszkańcy Radzynia marzą o zalewie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 kwietnia 2017 r. o 18:20 Powrót do artykułu
Tu o marzeniach a w Łukowie jak podaje Podlasie 24 ogłosili przetarg na rewitalizację Zalewu Zimna Woda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biała Podlaska od dawna marzy o kąpielisku. Cóż z tego, skoro włodarze miasta mają to w ch..u!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz krytykują a jak powstanie myjnia na ich osiedlu, to będą się cieszyć, że nie muszą daleko jeździć aby umyć samochód.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tym zalewem i kąpieliskiem uważajcie ,żeby nie zrobili bajorka jak w Zemorzycach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Była cegielnia było ok,zrobili zalew i wsystko się skończyło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palmy w Radzyniu? Pomysł zaskakujący ale jestem za. Choć tak na prawdę mi wystarcza grill na działeczce leżaki z ME i ładna pogoda. Coś takiego nazywa się hygge
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Palmy w Radzyniu? Pomysł zaskakujący ale jestem za. Choć tak na prawdę mi wystarcza grill na działeczce leżaki z ME i ładna pogoda. Coś takiego nazywa się hygge
Ja z experta mam prawie cały zestaw grillowy :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha w mexpercie mja grille rowery, czekam aż ciuchy zaczną sprzedawać. nieźli są
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...