Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
JAK ŻYWI,TYLKO PRZYDAŁO BY SIĘ GO PODŚWIETLIĆ NOCĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomnik Bogusława Kaczyńskiego powinien stanąć na Placu Wolności! Kto dołoży, niech się wpisze. Ja daję 1.000 złotych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz wejdzie ustawa że obowiązkowo ma być ich pomnik w każdym kościele, szkole, itp. Nic już mnie nie zdziwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ktoś mi wytłumaczy, czym zasłużyło się to małżeństwo aby im stawić taki pomnik w Białej Podlaskiej ? Tym, że zginęli w katastrofie ? Tym, co giną w katastrofach stawia się pomniki na cmentarzach. Smutne to i żałosne, co ideologia smoleńska robi z naszego kraju :(.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I w domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platformen guten morgen ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy oni kiedykolwiek byli w Białej Podlaskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech tak zostanie zakryty blachą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrz, że ten pomnik powstanie i zostanie obsrany ptasimi gownami. Wszystko jak należy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiSejkum salam alejkum ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś twierdząc, że pomnik, który jeszcze nie miał oficjalnego odsłonięcia (takie jest planowane), zasłonięty jest żeby go nikt nie zniszczył wykazuje się totalnym brakiem obycia. Wstyd tym bardziej, że to członek stowarzyszenia, a od takiego już należy wymagać. No cóż cebulak ten Cybulski. Jak się pan nie zna, to niech się pan nie wypowiada, bo wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo ładny pomnik jeden z ładniejszych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znacznie lepiej wygląda z tą blachą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik dołączył "POziomem" do faktu i superexpresu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO PROCENT TYCH PIENIĘDZY,CO BIERECKI UKRADŁ ZE SKOKÓW???CHA,CHA!!BAŁWOCHWALSTWO, TYPOWE DLA GŁUPICH NARODÓW!!TERAZ POD RZĄDAMI PiS NAMACALNE,TAKA KRĄŻY PO EUROPIE OPINIA O POLSCE!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomnik stanął na najbardziej obskurnym do niedawna skwerze w mieście, obok dworca autobusowego, w miejsce zlikwidowanego szaletu, a mieszkańcy natychmiast ukuli powiedzenie: "Para Kacza stanęła na miejscu sracza". A tak dla ścisłości to w Białej Podlaskiej jest już "Rondo Kaczki" i "Rondo Bandytów".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ten oto sposób mamy w Białej Podlaskiej kolejny ołtarz religii smoleńskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co likwidowali sracz powinni ten pomnik postawić na dachu sracza. Co ten pijak zrobił tutaj nic on nawet nie wiedział gdzie jest takie miasto jak Biała Podlaska. Jedynie powinien stanąć pomnik i to w centralnym miejscu na Placu Wolności Pana Bogusława Kaczyńskiego, który stąd pochodził a nie niech ten mały kondon postawi te pomniki na żoliborzu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem za postawieniem pomnika dla Bogusława Broniewicza za to ze jest z Bialej podlaskiej, za to że podjudza społeczeństwo przeciwko sobie, z tabliczką fundator biała samorządowa i mam nawet miejsce sracz przy Szkolnym Dworze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Godne miejsce Tak trzymać!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...