Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Postawili szlaban na osiedlu. "Karetka nie mogła podjechać"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 października 2017 r. o 08:31 Powrót do artykułu
szczerze? to dobrze im tak. Mieszkam niedaleko. Mieszkańcy tego bloku straszyli, walczyli, grozili, zdarzały się zarysowania samochodów i spuszczanie powietrza z kół, gdyż nie chcieli aby ktokolwiek spoza ich bloku tam parkował (parking ogromny). Myśleli, że będą mieli dostęp za free. A dzisiaj... Ci najgłośniejsi krzykacze jeżdżą po krawężnikach i niszczą trawniki. Auto "krzykacza" widoczne na zdjęciu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Efekt zabudowania wszelkich skrawków ziemi i placyków... A gdzie ludzie będą parkować..? A co nas to interesuje..!! Nawet w PRL lepiej osiedla były planowane choć zdażały się też absurdy ale dziś mam wrażenie że są same absurdy.. Blok na bloku bez skrawka zieleni i parkingów... Nawet w stare osiedla pop PRLowskie są wciskane nowe "apartamentowce"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na samochód ich stac a 50 zł na pakowanie nie mają. Dziady jedne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobieta zasłabła bo dojazd jest utrudniony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkam przy ul.Popiełuszki 34 i tutaj też ZNK postawił szlaban przy wjeździe pod mój blok. Od ponad 50 lat były tu sklepy i nikt nie robił problemów z miejscami parkingowymi aż tu teraz grodzą co swoje. Zastanawia mnie dlaczego wszyscy tak na potęgę grodzą i zastawiają się by utrudniać życie innym. Po wojnie odkąd Hitler nas terroryzował i robił getta już minęło 70 lat a sentymenty do stawiania płotów i szlabanów odgradzających osiedla wracają.Aut coraz więcej parkują na ulicach bo osiedla zagrodzone szlabanami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
50 zl za zapewnienie miejsca parkingowe? biore od razu Pani Prezes - mieszkaniec os. podmiejska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
mieszkam przy ul.Popiełuszki 34 i tutaj też ZNK postawił szlaban przy wjeździe pod mój blok. Od ponad 50 lat były  tu sklepy i nikt nie robił problemów z miejscami parkingowymi aż tu teraz grodzą co swoje. Zastanawia mnie dlaczego wszyscy tak na potęgę grodzą i zastawiają się by utrudniać życie innym. Po wojnie odkąd Hitler nas terroryzował i robił getta już minęło 70 lat a sentymenty do stawiania płotów i szlabanów odgradzających osiedla wracają.Aut coraz więcej parkują na ulicach bo osiedla zagrodzone szlabanami.
 Bo mamy kapitalizm i każdy chce zarobić. Czy tak trudno tego nie zauważyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...