Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prowadził rower na jezdni. Wjechał w niego samochód. 64-latek nie żyje

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 sierpnia 2016 r. o 12:10 Powrót do artykułu
Art 11 pkt.1.Prawa o ruchu drogowym mówi: ... " Jeżeli NIE MA pobocza lub czasowo nie można z niego korzystać, pieszy może korzystać z jezdni, pod warunkiem zajmowania miejsca jak najbliżej jej krawędzi i USTĘPOWANIA MIEJSCA NADJEŻDŻAJĄCEMU POJAZDOWI"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podejrzewam że rower jak i prowadzący byli bez żadnego oświetlenia z przodu? Z tyłu widzę jakiś lichy odblask... Wracałem w zeszły weekend z Zawieprzyc przez Charlęż, Bystrzycę i Sobianowice. Na tym krótkim odcinku minąłem około 10 rowerzystów, przy czym tylko 4 miało odblaski a chyba tylko 1 lampki. Pośród pozostałych, jadących bez żadnego światełka, odblasku itp., byli między innymi kobieta w średnim wieku z dzieckiem w wieku ok 7-10 lat jadącym na bagażniku i panowie w podeszłym wieku... A było już grubo po 21... Jeżeli takie osoby nie szukają na siłę śmierci na drodze o nie wiem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś go żałuje? I jeszcze traktorzyści - o zmierzchu, bez świateł na przyczepie oraz ciągniku!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodzinę zmarłego rowerzysty proszę o kontakt na kastor.poczta@o2.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że kierowca nie będzie ciągany po sądach, komisariatach itp. Ludzie to idioci, a najlepszy przykład to grupa ludzi idąca krawędzią jezdni, nie gęsiego a obok siebie, jeden tylko świecący jakąś zapalniczką i to ten najbliżej pobocza. Ręce opadają. A potem pretensje do kierowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda człowieka! Nikt nie powinien zginąć tak nagle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak niby miał zejść z drogi temu volvo, skoro 22-latek wyprzedzał inny samochód, czyli jechał "na czołówkę" z rowerzystą??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba Pan szedł nie po tej stronie co trzeba...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...