Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radna niezależna przeszkadza PiS nawet w komisji

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 września 2017 r. o 18:14 Powrót do artykułu
Jetem z Panią. Też mnie wyrzucili bo byłem krytyczny wobec posunięć szefostwa. Podobnie jak PO I PSL rżną kasę z Panem Bogiem na ustach i na piersi. Tak chcą to będą mieli efekt. KASA MISIU tylko Kasa reszta się nie liczy. Co niektórzy "działacze> bardzo uwierzyli w "dobrobyt".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każda władza deprawuje, ci akurat z Białej bardzo szybko się zdeprawowali. To co usłyszą od ludzi już niedługo, to to samo co krzyczeli sami przed ostatnimi wyborami "złodzieje, złodzieje". Historia kołem się toczy o nieodrobiona lekcja wołem wraca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korupcja jest wszedzie obecna. Byla w kraju za rzadow PO, jest i w PIS. Wielu politykow mysli tylko o tym jak sobie samym przysporzyc korzysci, a w glebokim powazaniu ma dobro kraju i interes spoleczny. Nie ludzmy sie, ze zmiana partii rzadzacej z PO na PiS cos nam lepszego pod tym wzgledem przyniesie. Podobnie jak zamiana PiS na PO w kolejnych wyborach tez nic nie da. W PiSie sa tacy sami chciwi i bezwgledni ludzie jak wczesniej byli w PO. PiS wygral wybory dlatego, ze ludziom sie wydawalo - i wydaje do tej pory - ze zmiana partii rzadzacej ukroci korupcje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Białej już stworzyła się" sitwa" PIS-owska pod wodza Stefaniuka i zarządzającego hr.Biereckiego. To droga do nikąd, bo w mieście nic się nie robi tylko reklamę Stefaniukowi.Wazelina władzy aż w butach chlupie.Myślę,że niebawem i Kaczyński się połapie co tu się dzieje. Tworzenie zamordyzmu w radzie to jest bliskie upadkowi. Co na to posłowie nie będący w układzie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, że żenujące bialskie media padają. Dziennikarze to dno a ten tekst tylko to pokazuje. Na tej samej sesji na przewodniczącego innej komisji został wybrany radny z SLD czy tam AS'a ale pani Burda (ex tygodnik podlaski, obrażona na Biereckiego) krzyczy slowami wariatki o jednowladztwie. Czemu Pani nie wspomniala o bełkocie nt. Szczania pod Orzelkiem radnej Łagowskiej? Wszyscy wiedzą, że to osoba z mininalnym iq a raptem stała się ikoną opozycji. Ale to dobrze. Takich przeciwników nam trzeba. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fałszywa baba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...