Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rektor PSW w Białej Podlaskiej z tytułem doktora honoris causa

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 maja 2017 r. o 21:01 Powrót do artykułu
finansami PSW w BP oraz sposobem dysponowania środkami publicznymi powinien już dawno zająć się CBA . dziwne regulaminy , których promotorami jest rodzina obecnego rktora , to zaproszeinie dla ministerstwa szkolnictwa oraz prokuratury. Badania opisane w artykule to wspieranie przez tate , badania córki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem już śmiać się czy tylko siąść i płakać. Kiedy J będzie miał dość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bialskie rektorskie profesury i ich dorobek "naukowy" miarą upadku naszego kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak sobie czytam komentarze powyżej, i myślę, jak łatwo jest innych oskarżać ludzi o najgorsze świństwa. Od kilkunastu lat mieszkam poza Białą i naprawdę jestem pod wrażeniem tego co ten człowiek robi. To widać, jeśli się bywa w mieście jedynie od czasu do czasu. Naprawdę zostawi po sobie spore dziedzictwo. A mam wrażenie, że mógłby dać sobie spokój bo sądzę, że kasy już wystarczająco dużo zarobił. Na ludzką zawiść zaś lekarstwa jeszcze nie wynaleziono.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomieszkaj gościu dłużej w Białej to zrozumiesz istotę zjawiska pod nazwą degrengolada miasta. Blichtr inwestycyjny tego nie przysłania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak spojrzałam na zdjęcie, to w pierwszej chwili pomyślałam, że Józef rektor Berger dostał role w jakimś gender teatrum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę Bergier zaczyna juz flirtować z banderowacami, Oj, nieładnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...