Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rewolucja Magdy Gessler w Białej Podlaskiej. Jak zmieni się Pizzeria Solare?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 października 2016 r. o 11:57 Powrót do artykułu
TE WYPOCINY ŚWIADCZĄ O CHOROBIE UMYSŁOWEJ AUTORA - CZY DZIENNIK WSCHODNI JEST SPONSOREM GESSLER - DNO- DNO - DNO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu ten mop? Na sam wygląd tego kaszalota rzygać się chce!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widzę tę panią ,to mi się jeśc odechciewa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Geslerowa tylko na obrzeza ukrainy jest wpuszczana- bo nikt nie chce kaszalota miec u siebie , bo jej obecnosc to ohyda i ujma dla lokalu. Pogonic babe do konkretnej roboty to zgubi tego cielska totalne bezguscie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Az żal patrzeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubię oglądać p.Magdę i to co wypisują tu zazdrośnicy i ,,skrzywdzeni" g. mnie obchodzi! P Magdo jest Pani super!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Geslerowa tylko na obrzeza ukrainy jest wpuszczana- bo nikt nie chce kaszalota miec u siebie , bo jej obecnosc  to ohyda i ujma dla lokalu. Pogonic babe  do konkretnej roboty to zgubi tego cielska  totalne bezguscie
naucz się geografi pacanie a nie tu z ukrainą wyskakujesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stoją "fani" co czekają na darmowe żarcie. A pani zamieni pizzerię w pierogarnię i tyle (tj. ruskie ze skwarkami i polane tłuszczem). Będzie czad.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w kilku jej własnych restuaracjach Gesslerowej i jedzenie ma niezłe, więc myślę że jednak się zna na kuchni l.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja robie w mojej knajpie kebab z psa. Klienci zadowoleni, bo tanio, a Geslerowej nie wpuszczę :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dach załataj w tej knajpie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
La Casa del Polacco to jest nowa nazwa pizzerii Solare po kuchennej rewolucji p.Magdy Gessler
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czym tu się podniecać. Napiszcie coś o Okrasie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrą michą!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem tych złośliwości, ludzie sami ją zapraszają, a potem jeszcze pretensje. Przecież wszyscy wiedzą, jaka jest i czego wymaga. Cenię ją za to, że pokazuje bałagan i brud w restauracjach. może czegoś nauczy - czysto musi być, a potem można gotować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rewolucje w Del polako sie nie udaly Magda na powrocie byla rozczarowana co zastala.PORASZKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest serial. Ma scenariusz i wszystko jest ustawione. Generalnie dosyć marna kopia pewnego amerykańskiego odpowiednika z panem Gordonem ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja to przyszedł bym kudłatej małpie nakopać.gdzie sanepid ona ze brudna patelnia a z takimi kudlłami ***ona przy garach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten uposledzony pajac z tej restauracji to rasowy skur.... mam nadzieje ze zbankrutuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobacz nowy sklep sklep z telewizorami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...