Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rozbudowa Rywala. Inwestor chce zbudować przeszklony łącznik nad ulicą

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 września 2017 r. o 20:24 Powrót do artykułu
Już był gościu z wizją szklanych domów. Nazywał się Cezary Baryka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcy miasta mojego , czy wy jesteście poj.....bani. Jak coś się dzieje w mieście to narzekacie że sie dzieje. Jak jest zastój to narzekacie że jest zastój. Co się k..r..w..a. z wami dzieje ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś ma kasę i chce coś zrobić to niech robi. Niech zatrudni w swej inwestycji tylko jedna osobę to OK. Nie bądźmy zawistni i zadufani w sobie że tylko ja wiem najlepiej a wszyscy inni to durnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie prawda. Jest już łącznik budynków Elementu nad ul. Prostą. Nie będzie to pierwsze takie rozwiązanie w Białej Podlaskiej. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki łącznik to świetna sprawa. Przydałby się taki pomiędzy galerią ZIELONA a NOVA w Puławach. Szkoda, że nikt o tym nie pomyślał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te całe C.H to jedna wieilka pomyłka zakamarki i korytarze teraz jeszcze tunel niech jeszcze zrobią podziemne wejście będzie pasowało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że konserwator się nie zgodzi "piesza kładka, spójna z krajobrazem architektonicznym" starego miasta. Strasznie spójna z kamienicami. Byłaby to największa porażka w mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie rozwiązanie architektoniczne już jest w Białej Podlaskiej w szkole podstawowej nr 3.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie prawda. Jest już łącznik budynków Elremetu nad ul. Prostą. Nie będzie to pierwsze takie rozwiązanie w Białej Podlaskiej. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Galerie powodują zubożenie społeczeństwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarabiają tylko dwie strony właściciel na najmie i miasto na podatku od nieruchomości. Zalety to sztuczna migracja ludzi z innych miejscowości w promieniu 150km. Taka moja opinia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy zaczna budowac centrum handlowe rywal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...