Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sąd: Prezes stadniny zwolniony zgodnie z prawem. Pozew Marka Treli oddalony

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 września 2017 r. o 17:30 Powrót do artykułu
Straszne co teraz będzie - koniec demokracji !!!! ;)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co robić towarzyszu , takie czasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po to robi się reformę sądownictwa, żeby wyroki były korzystne dla pis. Jeszcze będziecie tego żałować. Wystarczy np stłuczka z pisowcem, z JEGO winy. W sądzie on będzie niewinny, a wy będziecie płacić. Piszcie więc dalej o tym, że kwik świń odrywanych od koryta itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to chłopak i dziewczęta z ZSL ,pochwalcie się za ile poszły konie w Michałowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszne co teraz będzie - koniec demokracji !!!! ;)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie wyższa kasta okręgowa która jest stroonicza platformersko-zslowsko-lewacka zmieni wyrok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
******msn.com/pl-pl/finanse/najpopularniejsze-artykuly/w-podkrakowskich-micha%c5%82owicach-po-raz-pierwszy-odby%c5%82a-si%c4%99-aukcja-koni-arabskich/ar-aarce1i?li=aa5a4a&ocid=spartandhp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Marku ja też przegrałem z pracodawcą. Miałem rację, ale takie sądy preferują pracodawców. Przyszedłem na ogłoszenie wyroku z podniesionym czołem. Mnie zwolniła PO, a Pana PIS co jak się okazuje nie robi różnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też zostałem zwolniony przez PO. Na moim zwolnieniu skorzystali członkowie aktywu, którzy dodatkowo byli członkami ZZ S.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do PiS mi daleko, ale podzielam zdanie Sądu (na podstawie tego, co przeczytałem tutaj).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ten człowiek przestanie się już kompromitować. Żenada. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kompromitował stadninę w Janowie żeby założyć własną aukcję... Przykre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak panie doktorze Trela ,obecna banda lepszej zmiany wyznaje stara zasadę TKM ,a dobrze pan zrobił że tej małpie biereckiemu za darmo nie oddał klaczy ,chociaż musiał pan to ciężko odpokutować,bo małpa poskarżyła sie jak swinia jurgielowi ,jeszcze ich szlag trafi i wszystko bedzie jak było,tyle lat hodowli i takie świnie wszystko spaskudzili ,gorsi od niemców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak trolu pisowski ,lepiej sobie radyjkozryjkiem przyłóż do ucha i nastaw na cały regulator,a nie  cymbale bedziesz swoje prawdy objawione pier..ił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Marku,tam gdzie sięgają macki obecnej władzy,to o honorze mowy być nie może.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powtórzę, zwłaszcza trolle pisowskie niech zapamiętają - Po to robi się reformę sądownictwa, żeby wyroki były korzystne dla pis. Jeszcze będziecie tego żałować. Wystarczy np stłuczka z pisowcem, z JEGO winy. W sądzie on będzie niewinny, a wy będziecie płacić. I nie będzie zmiłuj, że glosowaliscie na pis czy, że pisaliscie komentarze na forach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Po to robi się reformę sądownictwa, żeby wyroki były korzystne dla pis. Jeszcze będziecie tego żałować. Wystarczy np stłuczka z pisowcem, z JEGO winy. W sądzie on będzie niewinny, a wy będziecie płacić. Piszcie więc dalej o tym, że kwik świń odrywanych od koryta itp.
 ależ człowieku głupoty piszesz. widzę ze w sadachnie bywales. nie udzieaj sie jak nie wiesz jak to wygladalo do tej pory.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za to widać, że wie, jak to ma wyglądać od tej pory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
pewnie wyższa kasta okręgowa która jest stroonicza platformersko-zslowsko-lewacka zmieni wyrok
 pewnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek T ty się dalej nie ośmieszaj bo odkupić ci inne kwiatki :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...