Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Spłonęła gajówka koła łowieckiego. Podpalenie?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 kwietnia 2017 r. o 22:00 Powrót do artykułu
Gajówkę spalić!!!!! Gajówkę, z której i dzieci korzystały! tak tylko bandy UPA robiły!!!!!!!!!! zwykłe skur...... !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój kolega jest myśliwym i opowiadał mi , że kiedyś po pijanemu podpalił ambonę . Opowiadał że siedział na ambonie w nocy i czatował aby ustrzelić dzika na kiełbasy . Mówił , że było zimno więc kupił sowie flaszkę wódki i popijał aby było mu cieplej . Przy tym palił papierosy .  O powiadał , że tak się napił , że ustrzalił zamiast dzika to lochę , podpalił ambonę i spadająć z ambony połamał nogę . Kolega myśliwy mówi , że już jak poluje i strzela to pije dla rozgrzewki i lepszego oka tylko piwo a wódki nie rusza . Ale widać ma celne oko bo co tydzień przywozi mi kiełbachę z dzika i sarenki i zawsze pijemy wódkę pod tą kiełbachę z dzika . Ja nie nażekam bo co tydzień mam kilka kilo kiełbachy z dzidzyzny za dzrmo . Kolega strzela co raz jakąś zwierzynę i zawsze jak pijemy to krzyczy Darz Bór !!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zazdrościsz , że nie jesteś myśliwym cymbale . U mnie zamrażarka pełna mięsa z dzika i mam co jeść . Strzelam bo płacę składki i mam z dziczyzny mięsa całą zamrażarkę . Płacę składki to i strzelam . Kolega ma rację że to mogłobyć podpalenie .Zazdroszczą nam że my myśliwi strzelamy i mamy pełno mięsa w zamrażarkach . Pozdrowienia dla Kolegów Myśliwych . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stara UBECKA metoda - z faceta zrobić pijaka a o kobiecie mowić, że jest lekkich obyczajów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego Myśliwego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A swoją drogą pogratulować szczerości koleżeństwa. Kolega kolegę na forum internetowym opisuje. Taki kolega to nie kolega tylko świnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do DARZ BÓR Oj szyszki pospadają, już jakieś zostały podcięte to i tobie się skończy ta dziczyzna, lub w zamian włośnicy dostaniesz, tak na zachętę, :-) :-) :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak żyć ? Gdzie pić ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może łowcy pochlali i się "sama" spaliła od papieroska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ooooo kolejny artykuł ze starostą bialskim w tle. Pismaki ukochały władzę buuuuuuuuuuuu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czysty wandalizm! Zło trzeba odnaleźć i sromotnie ukarać!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie leśnicy i myśliwi ufundujcie nagrodę a sprawca na pewno się znajdzie!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a do lisów po co strzelacie? też na mięso do zamrażarki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myśliwy to zwykli psychole z bronią w ręku, strzelający do bezbronnych zwierząt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale kretyńskie wpisy na tym forum. Ludzie opamiętajcie się!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gajówkę spalić!!!!! Gajówkę, z której i dzieci korzystały! tak tylko bandy UPA robiły!!!!!!!!!! zwykłe skur...... !!!!!!! - to dobry komentarz do całej sytuacji. Popieram !!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolega myśliwego i darz bór to bajkopisarze,którzy nie mają pojęcia o myśliwstwie.Zwykli prymitywni ignoranci.Nie dajcie się nabrać na ich durne wpisy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolega myśliwego opisuje swojego kolegę myśliwego? To już żadnej lojalności i przyzwoitości wśród myśliwych nie ma? Żeby jeden drugiemu tak tyłek obsmarował! Wstyd i hańba!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Starosta był przez kilkanaście lat członkiem tego koła. Zrezygnował z członkostwa w marcu tego roku. Co robił jako myśliwy, żeby plany wykonać i wypłacać w terminie szkody? Napuszczał rolników na myśliwych? Po co wyremontował drogę do gajówki na dwa dni przed pożarem? Skłócony z kołem, zrobił elegancki dojazd znienawidzonym myśliwym, a faktycznie drogę ucieczki dla podpalacza Dużo pytań? Jest jeszcze znacznie więcej i mam nadzieję, że zada je policja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzka zawiść, zazdrość, podłość, nienawiść, draństwo i partykularne interesy doprowadzają do takich nieszczęść jak to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...