Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ooo widac, ze redaktorek jest bezstronny. Dobra zmiana go zabolala haha. I dobrze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z pomnikami historii dobrej zmiany tak to jest...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Tan Trela nie jest pracownikiem u Arabów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra zmiana .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co by tu jeszcze spieprzyć Panowie, co by tu jeszcze spieprzyć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ach,to ta śmieszna dobra zmiana!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo właściwa ale i słuszna decyzja ludzi odpowiedzialnych i świadomych. Firma nie jest kołchozem ale prywatnym przedsięwzięciem państwa Polskiego i musi być chroniona od bezczelnych ataków różnych takich folksdojczów co to szukają dziury w całym. To zapobiegnie podtruwaniu najcenniejszego narybku naszego dziedzictwa kulturowego bo koń jest naszym właściwym dziedzictwem od ułanów począwszy. Zamknąć nieukom gęby i naprzód nauczyć historycznej prawdy, patriotycznego patrzenia na otoczenie i ojczyznę. Na jej lonie zbudowano zaczątki drogi do wolności co to wszyscy uczciwi musza przejść!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na forum pojawił się jakiś"polak".Całe szczęście że ja jestem Polakiem i nie mam nic wspólnego z tą gnidą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po tym jak PiS ośmieszył słowa prawo oraz sprawiedliwość teraz ośmiesza pojęcie"dobra zmiana".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak na serio kto i kiedy otrzymał paragon fiskalny w Goscińcu Wygoda?   Ciekawe czy Pani Orłoś rozluczyla się z US z utargu 1.000 PLN Tyle krzyku a ilu legalnie pracowników zatrudnia p. Orłoś? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi to się wydaje że to stary prezes brudzi. Za dużo tych potknięć nowego prezesa żeby to było nie przypadkowe. Konie zdychają, brak zainteresowania, kasa mała, utrudnienia przez postawienie bramy. Nie mogło być bramy wcześniej bo hotel tam stoi córki. Proste
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta stadnina jest żywym dowodem jak medialną nagonką PO chciało zniszczyć nasz kraj. W przypadku stadniny udało się. Ale i tam powróci normalność. W końcu cudowna klacz warta wczoraj miliony nie jest szkapą bez wartości dzisiaj. A może tam szły ciekawsze transakcje? Takie same jak na uczelni Koźmiana za wykład płaci się politykom po kilkadziesiąt tysięcy. I po co komu koperta? Może warto zbadać tę sprawę, tak samo dokładnie jak faktury pionka Kijowskiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem za PISem ale ta brama to chyba dobra decyzja chociaz dlamnie tez utrodnia przejazd 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytajcie prosze ze zrozumieniem- restauracja jest prowadzona nie przez córkę p. Treli tylko p. Andrzeja Krzyształowicza, który był dyrektorem Janowa w latach 1956-1991. Pracownicy nie sprzeciwiaja się zamknięciu bramy, tylko faktowi, że nie mają moźliwości samodzielnego otworzenia, co w praktyce oznacza areszt domowy po 18 ( stróż w czasie obchodu bywa, że przychodzi po 40minutach) Natomiast z logiką zdania "  To zapobiegnie podtruwaniu najcenniejszego narybku naszego dziedzictwa kulturowego bo koń  jest naszym właściwym dziedzictwem od ułanów począwszy" pana "polak i Patriota" (pisownia oryginlna, ciekawi dość wybór momentu użycia dużej litery) nawet nie podejmuję się sprzeczać :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stadnina była i jest Państwowa. Wybudowana przez Cara , zawsze była obiektem dostępnym dla ogółu. Nie jest PISowska tylko Państwowa. Jeżeli Pan Prezes uważa, że konie są karmione przez turystów to wystarczy postawić tabliczki zakazujące karmienia i karać. To też byłby dochód.Jestem oburzony , bo niedługo tym sposobem wiele obiektów zostanie zamknętych. Najpierw Puszcza Białowieska, teraz Stadnina i co dalej?  Będą legitymacje prawdziwego Polaka upoważniające do wstępu? W Janowie powstał piękny obiekt hotelowo - restauracyjny Zamek Biskupi i myślę,że tam też obroty spadną. Może taki jest zamysł żeby niszczyć, zakazywać. Sam lubiłem tam pospacerować, popatrzeć na konie, zrelaksować się. Teraz to zakazane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech pani się nie ośmiesza pani Basiu bo z wypowiedzi osoby udzielając wypowiedzi przedstawiciela zamku wynika,  że oni są również za kontrolowanym dostępem do stadniny. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co zechca to zrobia a mieli sluchac glosu narodu. Brak jest dostepu do Bugu , do pieknych lak nadburzanskich Szczerbacza. Dlaczego nam to zabrano? A moze by wstawic drugie ogrodzenie tak zeby turysci nie mieli stycznosci z konmi i ich nie truli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt im nie każe siedziec w mieszkaniach służbowych, przecież te mieszkania należą sie pracownikom a nie osobom nigdy nie pracujacum w stadninie, czy też ich pociotkom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra zmiana - skończyły się niedzielne spacery po stadninie. Teraz ten czas będzie można spędzić bardziej konstruktywnie. Za to trzeba PIS-owi podziękować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Wójt też wszedł w porozumienie z PIS. To się nazywa oportunizm. I nie mylić ze stawianiem oporu. A co tam ludzie......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...