Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Straż Miejska kontra właściciele psów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 maja 2017 r. o 11:24 Powrót do artykułu
Psy - tylko na smyczach! Dzieci - tylko pod opieką dorosłych! Samochody na osiedlu, pomimo zakazu wjazdu, jeżdżące jak chcą, parkujące na alejkach i trawnikach - to u mnie na osiedlu norma!. Administracja taka dobrotliwa, że sama robi w środku osiedla parkingi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miała ta formacja być zlikwidowana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porównywanie posiadania psa do posiadania dziecka czy samochodu dowodzi indolencji umysłowej. Ani samochód ani dziecko nigdy nie goniło mnie z zębami i nie rzucało się do moich nogawek czy butów. Miasto nie jest miejscem dla psa. O wiele mniej przeszkadza mi już nawet żul z winem na ławce. Może cuchnie, może widok mało zachęcający, ale żul nigdy mnie nie pogryzł, nie nasrał w trawnik, co najwyżej w nim spał. Ale spaniem nie nabrudził.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mandatami karać a nie cackać się jakimiś kampaniami. Od czego są te kodeksy i ustawy? Podatek od posiadania psa jeszcze wprowadzić, nie jakieś 20zł lecz 120zł. Nawet jeden trawnik czy park w mieście nie jest wolny od psiego łajna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...