Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tak będzie wyglądał pomnik Marii i Lecha Kaczyńskich. Jest projekt

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 listopada 2016 r. o 10:51 Powrót do artykułu
i po co komu to badziewie...muł ,dno i wodorosty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOSZMAREK...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lech miał bardziej zalaną twarz, tutaj go odchudzili. Poza tym ta ręka podniesiona w pozdrowieniu to raczej tez nie prawda. On to raczej gbur był a nie taki przyjazny jak tutaj pokazano. Prędzej powinien być wygrawerowany napis: "Panie spie...szaj pan, dziadu"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja rozumiem, że ci ludzie zmarli tragicznie. Ale prosze mi powiedzieć co takiego dokonali by stawiać im pomniki inne niż na cmentarzu? Już z Wawelem to przeginka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko niech dadzą dużą tabliczkę z podpisem żeby było wiadomo kto to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SUPER- nareszcie ktoś znany z Białej P . będzie miał pomnik .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ufff...., a już myślałem, że w lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spokojnie pójdzie za parę lat na złom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W grudniu 2011 roku w Białej Podlaskiej przy ul. Nowej - 200 m od planowanego pomnika małżeństwa Kaczyńskich - zginęło tragicznie w pożarze 8 mieszkańców naszego miasta. Na miejscu gdzie zginęli -w tym komunalnym domu- nie ma żadnej, nawet najskromniejszej tabliczki czy też krzyża upamiętniającego to tragiczne wydarzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....a kto to jest? ....podobieństwo żadne ....szczególnie Lecha Kaczyńskiego.!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim trzeba być bydlakiem, żeby nawet po tragicznej śmierci demokratycznie wybranego Prezydenta RP i jego Małżonki sączyć jad nienawiści i drwić ze zmarłych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam podstawowe pytanie czy kiedykolwiek para prezydencka była w Białej Podlaskiej i specerowała np. po rynku w takim układzie? Bo jesli nie to nie róbcie kwasu. Jutro postawicie pomnik Papieża Franciszka jak karmi gołębie w parku, w którym nigdy nie był.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WikiLeaks: Wątek rozmowy Obama-Kaczyński w mailach ludzi Clinton. "Więc ta kwestia (tarczy antyrakietowej ) się pojawiła. Wyszła od Kaczyńskiego, ale BO (Barack Obama ) w to nie wszedł. Ich najlepsza wymówka jest taka, że zinterpretowali milczenie jako przyzwolenie. Sądzę, że chcieli nas z rozmysłem wy..., "I believe they were deliberately fucking with us". Takim przyjacielem są obama-clinton
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent nie podobny do siebie, wygląda jak chłopaczek. Oboje zbyt sympatyczni w stosunku do rzeczywistości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wieś tańczy i śpiewa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cięzko wykonać dobrą rzeźbę. Sylwetki OK, ale twarze... Mało podobni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkarada, obrzydlistwo i kompromitacja, żeby najbardziej tępego, najgłupszego prezydenta w historii Polski nagradzać ! Pomnikami ! Przypomina mi czasy kiedy tow. co niby jak kaczyński walczyli dla komuny mieli pomniki ! Błazenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym jeszcze bardziej wyszczuplił tę parę. Mam nadzieję, że pieniądze mieszkańców nie zostaną wydane na ten pomnik. Niech składają się na niego jego wyznawcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co to ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalni ludzie maja juz tego dosc,zgadzam sie w zupelnosci z powyzszym komentarzem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...