Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

To morderstwo "to dzieło szatana". Pogrzeb małżeństwa z Rakowisk

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 sierpnia 2016 r. o 20:10 Powrót do artykułu
Maciej kosik był na pogrzebie, ale nie powiedział ani słowa, to powiedział grzegorz szyc wice dyrektor szkoły, kolega macieja kosika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja musiałam zorganizować transport zwłok z Niemiec kiedy nagle na zawał zmarł mój brat. To bardzo ciężkie chwile bo nie tylko umiera ktoś kogo się kocha ale jeszcze dochodzą te wszystkie formalności jeżeli o chodzi o zagranicę a o których nie ma się pojęcia. Na szczęście trafiłam na zakład pogrzebowy Hades w Białej gdzie kompleksowo się tym zajęto i oszczędzano w jak największym stopniu moje nerwy. Trzeba być silnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...