Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uczniowie twierdzą, że łatwo im kupić alkohol. Komisja ruszyła w miasto

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 czerwca 2016 r. o 17:35 Powrót do artykułu
Zabrać koncesję lub zakazać handlu drobnym sklepikarzom. W dużych marketach jest o wiele tańsze piwo i wódka niż u tych polskich przedsiębiorców wyzyskiwaczy. W małych sklepach u polaczka jest wszystko drogie. W zachodnich marketach jest dużo taniej. Ja tam nie kupuje u drobnych polskich sprzedawców. Dam zarobić obcym marketom a tym wyzyskiwaczom, polskim przedsiębiorcom :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko gdyby nie polscy przedsiębiorcy to nie miał byś na starość emerytury!!! Niech dalej ludzie tak robią to doprowadzą do upadłości, będzie płacz i zgrzytanie zębami....Zagraniczne sklepy nie płacą podatków, jak jesteś taki cwany to idź do biedry po emeryturę niech Ci dadzą!!! A jest taniej, bo to są półprodukty i same śmieci wystarczy poczytać w necie na temat jakości tych produktów. Nie mówiąc o wędlinach i warzywa. Jak na takie śmieci to i tak jest drogo!!!Później ludzie się dziwią skąd ma raka i inne choroby... ale każdy ma wybór.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam dajmy na to 15 lat chcąc kupić alkohol nie muszę sam tego robić wystarczy że poproszę (2 browary) obszczymurka a on z chęcią mi kupi bez problemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w lublinie jeszcze latwiej . osiedlowe sklepiki sprzedaja wodke nieletnim nawet pijanym dzieciakom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...