Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
konkurencja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupia baba ! Nie ma co robić tylko donosy słać !??? Sos czyt. Pulpa do pizzy potrafi splesniec w jeden dzień ..... głupia baba !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje nauczyć się samemu gotować ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję stuknąć się w łeb PAnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polska miłość bliźniego, ***cie sobie do gardeł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisiur z tej baby zapewne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę was dojadajcie sosy albo wyrzucacie jak nie zjecie bo w wielu knajpach są one zlewane i ktoś pózniej je dostaje :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo te kontrole sanpdu sa ch warte
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dalej psioczcie na Gesslerową, która takie zachowania widzi i właścicieli za to opierdziela!!! Przecież to wszystko widać w rewolucjach, takie zachowania są na porządku dziennym; a właściciel restauracji zdziwiony- przecież pleśń nie wzięłła się z nieba, stary sos był, ot co!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam ale czy to jest tak aż wielką wiadomości i sprawa aby pisać o niej w gazecie.Uwarzam że w naszym mieście jest dużo więcej spraw które wymagają opisania na łamach dziennika,ale błagam nie piszcie o sosie,bo nic z tego nie wynika.pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już w tej pizerri moja noga nie postanie . Znajomi też zapowiedzieli że pleśni żreć nie będą . A ciekawe jak tam z prawami pracownika ? Czy właściciel pizzeri zatrudnia ludzi na umowę o pracę z 40 godzinowym tygodniem pracy. Czy pracownicy mają 26 dni uropu płatnego ( w tym 4 dni w roku urlopu na żądanie ) Czy pracodawca za nadgodziny płaci 150 % stawki ????? Ciekawe jak z premiami ??? Ale myślę że nie jest tak źle dobry kuchaarz zarabia ok 4 tys złotych netto ( na rękę ) Jak się zatrudnia za mniej to nikt nie panuje nad personelem i mamy Pizze z pleśnią he he he he 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roma, DaGrasso, Telepizza czy co? Jak myślicie, który to lokal?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roma w Rywalu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z bp która pizzeria?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nadal uwazam ze to najlepsza pizzeria w bialej z tego co widze nikt wiecej sie nie skarzyl, pojedynczy przypadek moze sie zdarzyc nawet w najlepszej restauracji, skoro wlasciciel zareagowal to nie ma o czym pisac i robic szumu, napiszcie lepiej o szczurach w biedronce hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sanepid w BP śpi, albo pracownicy tej instytucji są niekompetentni i/lub przekupywani. Tyle wiem, bo w nie jednym lokalu w Białej Podlaskiej byłem i nie jedno widziałem i to od strony kuchni. Określenie SYF przy tym to komplement. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...