Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Walka radnej o darmowe przejazdy autobusami. Urząd nie odpuszcza

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 grudnia 2017 r. o 17:12 Powrót do artykułu
Pani Alicjo , na szacunek trzeba sobie zasłużyć - czy pani to widzi - nikt pani nie broni !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za beszczelne babsko. Prawo jest równe dla wszystkich, z artykułów publikowanych na ten temat wynika jasno, że należy spełnić określone warunki, aby można było korzystać z przywileju, a ta pani tego nie robiła. Podam przykład z mojego życia. Będąc studentem jechałem autobusem mając bilet ulgowy, ale bez legitymacji. Kontroler wystawił mi wezwanie do zapłaty (bo to nie są mandaty), nastepnego dnia pojechałem do siedziby MZK, okazałem legitymacjie i wezwanie zostało cofnięte, ale msiałem zapłacić opłatę manipulacyjną, około 20 pln i tak było w tym przypadku, tylko, że ta pani uważa sie za lepszą od zwykłych obywateli i jako "represjonowana" uważa, że nawet nie musi pisiadać dokumentów uprawniających do bezpłatnego przejazdu jak reszta obywateli w podobnych sytułacjach. Niech pani nie robi z siebie ofiary, tylko może jako radna, niech pani forsuje zmianę aby kominikacja w BP była bezpłatna. Może wtedy bedzie pani do czegoś przydatna mieszkancom Białej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy problem tkwi w nierozumieniu przepisów obowiązujących w Polsce? O co chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Białej kolejne pokolenie polityków gra w to samo, kto nie z Mieciem tego zmieciem. Żałosne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radna wykorzystuje płatną sesje rady miasta do uprawiania prywaty. A ja za to płacę i pan za to płaci. Niech idzie do gazety, zapłaci za anons i drukuje co chce. NIE dla prywatnych, nielegalnych na koszt podatnika, działań jeżdżącej na gapę radnej. Choćby miała zdjęcie z Bolkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może chociaż darmowe spływy kajakowe Krzną...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta sprawa to dobitny przykład jak miejskie kacyki, dysponujący armią podległych urzędasów mogą niszczyć niewygodnych im radnych. Kobieta ma uprawnienia do bezpłatnego korzystania z komunikacji miejskiej tak jak wiele osób posiadających podobny status w kraju ale tylko w Białej ,, wladza" zrobiła z tego skandal. Co z tego ,że będą musieli swoje kłamstwa odszczekać , jak już namieszli ludziom w głowach a sfora trolli nie znając szczegółów sprawy ,odsadza kobietę od czci i wiary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wzburzony" STUDĘCIE, z wrażenia aż zaniemówiłam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alicja, tzn. pani Alicjo (choc nie zasługuje pani), wstyd mi że taki osob są radnymi miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można mieć inne zdanie i powinno się mieć swoje poglądy , ale zawsze trzeba używać do tego mózgu , czego radnej często brakuje !!!! Można wnioskować że , została radną dla własnych i tylko własnych korzyści materialnych !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lagowska wstydu oszczedz i odejdz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta kobieta jest dziwna. a dziwna to mało powiedziane. Szkoda ze te babki na nią głosują, bo nikt przeciez taki normalny nie oddałby głosu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ala wszedzie widzi spiki. Kobieto, pobierasz diete radnego, kup sobie ten bilet. wstydu oszczedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję oczerniania z kafejki . Niech ma się dobrze ten kto życzy żle Alicji . Niech słowa Świętego Jana Pawła II będą nauką dla tych co żle życzą człowiekowi który ma status osoby represjonowanej z powodów politycznych . '' Przecież wiemy , że istnieje chociażby taka zwyczajna , potoczna obmowa . Niby mówi się prawdę , ale się szkodzi drugiemu człowiekowi. A więc ósme przykazanie jest precyzyjne , kiedy mówi o świadectwie przeciw bliiżniemu . Istnieją różne formy zniesławienia człowieka , czasem typu propagandy szeptanej , a czasem bardzo jawne . Istnieje wreszcie oszczerstwo , to znaczy mówi się o człowieku drugim żle i nieprawdę . To jest szczególna postać niszczenia prawdy , szczególna postać przekraczania tego przykazania , które zobowiązują nas do dawania świadectwa '' Homilia wygłoszona w czasie Mszy Świętej - Olsztyn , 6 czerwca 1992 roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak z tego widać jest w  mieście pewna grupa,dla nich pani łagowska jest przysłowiowym gwożdziem w bucie,którego wyrzucić nie da się ani do takiego buta stopy włożyć bo uwiera a nawet rani,co z takim fantem zrobić  głuwkują i knują a my mamy czas poczekamy zobaczymy....może ta ,,pewna grupa,,zmądrzeje....a może nie  , wtedy będą następne wybory......mirka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to takie SYTUŁACJE napisał:
"Wzburzony" STUDĘCIE, z wrażenia aż zaniemówiłam.
Posiadam uzasadnione przekonanie, że nigdy w życiu nie przemówiłeś... z sensem :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wzburzony napisał:
a to takie sytuŁacje napisał:
"wzburzony" studĘcie, z wrażenia aż zaniemówiłam.
posiadam uzasadnione przekonanie, że nigdy w życiu nie przemówiłeś... z sensem :)
najwyrażniej nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. wnioskując z poprawności twojego wpisu sądzę, że ze studiami miałeś tyle wspólnego co tw " bolek". ***s://pl.wiktionary.org/wiki/sytuacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SYTUŁACJE się kłaniają napisał:
wzburzony napisał:
a to takie sytuŁacje napisał:
 "wzburzony" studĘcie, z wrażenia aż zaniemówiłam.
posiadam uzasadnione przekonanie, że nigdy w życiu nie przemówiłeś... z sensem :)
najwyrażniej nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. wnioskując z poprawności twojego wpisu sądzę, że ze studiami miałeś tyle wspólnego co tw " bolek". ***s://pl.wiktionary.org/wiki/sytuacja
 Ha ha , brakuje argumentów merytorycznych to czepiamy się słówek i literówek. No cóż można i tak bronić tej pani która jak się zdaje uważa, że polskie prawo jej nie obowiązuje jak wszystkich innych obywateli. Swoją drogą co ta pani sobie myślała podróżując autobusem bez żadnego biletu czy dokumentu uprawniającego do bezpłatnego przejazdu? Że kontroler uwierzy na ładne oczy? A może to zagrywka polityczna mająca na celu przedstawienie się jako ofiary reżimu? Biedna ta pani, kto nie rządzi w tym kraju i mieście to zawsze ją represjonuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto wie, co było we wniosku? Kto panią Alicję represjonował? Jak p. Alicja była poszkodowana? Proszę o informację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Monitor Polski Dziennik Urzędowy RP Warszawa dnia 3 czerwca 2013 r. poz 463.-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...