Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wójt organizuje dni gminy bez alkoholu. "Młodzież już się cieszy"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 lipca 2016 r. o 18:17 Powrót do artykułu
Dobry pomysł :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jeszcze powinien być grill bezmięsny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha. Powinno chyba być: "lokalne sklepy już się cieszą". Niech wójt w czasie imprezy się przejdzie pod najbliższe sklepy, aby ujrzeć te ogromne kolejki i młodzież, która będzie "tankować" przed właściwą imprezą. Poza tym mam nadzieję, że wójt wynajmie profesjonalną firmę ochroniarską, która każdego przeszuka przy wejściu na teren imprezy, bo inaczej zabraknie śmietników pod sceną na butelki i puszki ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jakie to proste, nie sprzedawajmy alkoholu, a ludzie nie będą pić ;) Może warto tak samo zrobić z narkotykami i zakazać ich sprzedaży, oh wait ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak widać wójt otrzymuje większy odsyp od meliniarzy niż od sklepów ; czy szewczuk jest w stanie podać ile nielegalnych punktów sprzedaży " tzw. met. jest na terenie gminy i w ilu metach wójt ma udział"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NA WÓJTA WYBRALI DEBILA GRATULACJE DLA ROKITNA - JACY WYBORCY TAKI WÓJT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie wójcie, jako następny krok proponuję przyjąć uchwałę zakazującą mieszkańcom jazdy po alkoholu i przekraczania prędkości. Problem bezpieczeństwa na drogach w gminie rozwiązany. Wierzę, że się uda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alkoholu nie zabraknie - sama przywiozę kilka skrzynek. Sprzedaż na miejscu imprezy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alkoholu to powinno wcale nigdzie nie być ,w sklepach,na imprezach ,tylko młodzież rozbijać ,dorośli też piją na umór aż się z tego powodu zapijają na śmierć,tak samo na weselach wrzędzie tylko alkohol .I bez alkoholu można się świetnie bawić.Ja nie piję i jestem pierwsza do tańca ,do rana wytrzymam.Jak bym swoje wesele robiła wolałabym lepszą orkiestrę zamówić i dać te 5 tys albo 6 ,niż na wódkę .A wójt na świetny pomysł wpadł z organizacją imprezy bezalkoholowej .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinno się zakazać sprzedaży handlu alkoholem w sklepach i ich im  dostarczać,wogóle powinno ich nie być nigdzie .W sklepach,stacjach ,barach ,na przystankach,tak samo jak z aborcją to powinno się zrobić petycję o wycofanie alkoholu z handlu i sprzedaży
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grześ #Superzbieracz Lublin - Profesor Butelkologii Stosowanej i Puszkologii Wtórnej Jakos nie wierzy w powodzenie tej imprezy - Mam nadzieje ze gdzieś tam jakiś Krysztal Mocy sie jednak przemycony znajdzie :-) Jest Moc !!! ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce powoli jak w Rosji, piją wszyscy i wszystko. Fajny pomysł z tym piknikiem. Bardzo mnie śmieszy jak gminy organizują imprezy rodzinne, ale podstawa to parasole Tyskie, Warka itd i piwo. No tak, normalna rodzina to idzie z dzieckiem na piwo. Śmieszne i tragiczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha ha ha z kolegami u mnie na chacie rozpijemy kilka flaszek i piw i pijani dopiero pójdziemy na imprezę. W plecakach też będziemy mieli piwo i nawalimy się do upadłego :) W sklepach też jak zabraknie to się dokupi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przejdzie. Zwykła skarga i uchwała pada. Alkohol to normalny towar, a wójt nie może ograniczać BEZ WAŻNEJ PRZYCZYNY swobody gospodarczej i konsumenckiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tom z okolic :) napisał:
Ha ha ha ha z kolegami u mnie na chacie rozpijemy kilka flaszek i piw i pijani dopiero pójdziemy na imprezę. W plecakach też będziemy mieli piwo i nawalimy się do upadłego :) W sklepach też jak zabraknie to się dokupi .
czyli u ciebie to będzie dzień jak codziń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już w piątek wieczorem zaczę chlać browar , to samo całą sobotę będę pił na umór a w niedzielę lekko się leczł aby w poniedziałek pójść na służbę . Mam na 17 - tą więc zdążę wytrzeźwieć . Po to się pracuję aby w weekend po pracy się odstresować i wypić sobie piwko wódeczkę , winko czo tylko kto lubi. Nie kierujcie autem tylko po alkohou .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doskonale. Warto by inni wzięli przykład!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...