Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

WOŚP gra w Białej Podlaskiej. "90 procent sprzętu na moim oddziale pochodzi od Orkiestry"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 stycznia 2017 r. o 14:18 Powrót do artykułu
wystarczy 500+ przeznaczyć na zakup sprzętu i leczenie chorych i nie musi żaden owsiak zbierać. Moja córa chciała iść jako wolontariat i jej zabroniłam, mnie jako matce rząd nie dał i nie daje grosza na jej wychowanie także wytłumaczyłam jej, że dla cholernego rządu jedno dziecko to nie dziecko i ona ma dbać o siebie a nie o innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniali młodzi ludzie... jesteście super, że Wam się chce!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Wspaniali młodzi ludzie... jesteście super, że Wam się chce!!!
widocznie dostają 500+ to i muszą czymś się trochę wykazać, łaski nie robią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za pustostan z Ciebie!!! prawdziwy statystyczny polaczek ja nie mam to i on nie ma prawa mieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
życzliwy napisał:
co za pustostan z Ciebie!!! prawdziwy statystyczny polaczek ja nie mam to i on nie ma prawa mieć
ja też nie dam ani grosza, spieprzać, a co tobie dobrze bo być może ja jako podatnik zapieprzam na twoje bachory, ktora narabałeś/łaś i bierzesz za to po 500+ na każdego. Tak, cholerne pisowce  nauczyły mnie nienawiści, precz z łapami od moich ciężko zapracowanych pieniędzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pozdrawiam tate mame i rodziców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale wy macie ból dupska aż miło poczytać xDD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ok *** jaka znieczulica pustaki z was tyle powiem jak koś chce pomóc to niech pomaga i gówno wam do tego potem nie mówcie że wam nikt nie pomaga :') ale mimo to miło sie patrzy na to jak ludzie sie nienawidzą i wyniszczają a potem do kościółka chodzą i pieniążki dają dla księdza na nowe audi a dla potrzebujących dzieci nic bo wymyślą sobie zawsze jakąś wymówke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
ok *** jaka znieczulica pustaki z was tyle powiem jak koś chce pomóc to niech pomaga i gówno wam do tego potem nie mówcie że wam nikt nie pomaga :') ale mimo to miło sie patrzy na to jak ludzie sie nienawidzą i wyniszczają a potem do kościółka chodzą i pieniążki dają dla księdza na nowe audi a dla potrzebujących dzieci nic bo wymyślą sobie zawsze jakąś wymówke
ja nie chodzę, nie dostaję też za pieprzenie się 500+,  a odprowadzam różnej maści podatki bo pracuję i mnie nikt nie dawał za pieprzenie sie 500+, rząd łaski mi nie robi jak będzie mnie leczył sprzetem kupionym za moje podatki, takze spieprzaj, a znieczylicyuczę sie odkąd cholerne soidaruchy w latach 80 objęły rządy, masz wałęsa miał pomóc nam na dole i co mamy, on z 8 dzieci i obecnie z wnukami ma się dobrze, a  pozostali pracujący czy emeryci za prace klepią biedę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doktora Haidera poznalem pod koniec lat dziewiecdziesiatych w miescie Beyda w Libii w dosc ciekawej sytuacji kiedy mial problemy w zaopatrzeniu sie w pieczywo gdyz byly problemy z maka.Pomoglem rozwiazac ten problem jako lekarzowi ktory konczyl studia w Lublinie a zone ma z Bialej gdzie pracowal przed przyjazdem na kontrakt.Dr mial bardzo dobra opinie jako lekarz dziecinny a nasze kontakty byly sporadyczne ze wzgledu na brak czasu z jego strony.Z doniesien prasowych wiem,ze w Bialej ciezko pracuje jak w Libii i pomaga wszystkim maluchom.Mysle rowniez,ze zona nie zaluje,ze ma meza Syryjczyka kiedy ten kraj byl oaza dobrobytu a dzisiaj szkoda,ze ten kraj to kraj zniszczony przez glupia wojne i zagrywki polityczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...