Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyjeżdżał z drogi podporządkowanej. Potrącił rowerzystkę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 maja 2017 r. o 19:12 Powrót do artykułu
To co na drogach w Lublinie wyprawiają rowerzyści ,to czasami mrozi krew w żyłach . Ludzie bez wyobraźni i olewający wszelkie przepisy ruchu drogowego . Nie ma nad nimi żadnego prawa. Wiele przykładów można by podać ,jednak to co widziałem wczoraj na DW 809 od obwodnicy w stronę Czechowa to szkoda gadać ,nocne koszmary przez idiotę na rowerku. GDZIE JEST POLICJA ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLICJANT W LUBLINIE USTĄPI MIEJSCA ROWERZYŚCIE, A GO NIE ZATRZYMA - LUBELSKI POLICJANT JEST ZA GŁUPI NA DZIAŁANIE - KILKA DNI TEMU BYŁEM ŚWIADKIEM, NA UL. EWANGELICKIEJ DWIE POLICJANTKI IDĄCE CHODNIKIEM USUNĘŁY SIĘ BY ZROBIĆ MIEJSCE PEDALARZOWI. I TACY GŁUPCY SIĘGAJĄ PO PIENIĄDZE PODATNIKÓW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten bydlak powinien od razu trafić na roboty publiczne - opieka nad ofirami wypadków drogowych spowodowanych przez takich jak ten bandzior!!! I zakaz prowadzenia pojazdów na 10 lat. Niech sam pojeździ rowerem i trafi w niego rozpędzony 20-latek w aŁdi lub innym beŁemłu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam informacje do przekazania, dlatego proszę rodzinę rowerzystki o wiadomość na email: patrycja.legnicka@interia.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrycja Legnicka chce żebyście dostali odszkodowanie a ona dużą prowizje z waszego odszkodowania. Taka to informacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...