Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmowa cenowa ws. podwyżek OC? Poseł chce wprowadzenia stawki maksymalnej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 listopada 2016 r. o 15:39 Powrót do artykułu
akurat, ciekawe że tak mała jest podana wyżej podwyżka, skoro ja miałam w ubiegłym roku 371 a w tym żądają ode mnie od 900 w górę... więc gdzie dają tak niską podwyzke i dla kogo???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tacy sami cwaniacy jak aptekarze, apteka na każdym rogu ulicy i na ulicy jeszcze dwie podobnie jest z firmami ubezpieczeniowymi, żeby dostatnio życ muszxa byc drogie i leki i ubezpieczenia, kiedys było tylko PZU i Warta i było ok a teraz nikt nie zliczy iles jest firm ubezpieczeniowych podobnie jak aptek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli gościu który co dwa miesiące rozkwasza komuś samochód nie powinien mieć tego uwzględnionego w OC?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie straty , ciekawe że firmy ubez. nie padają tylko powstają nowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra zmiana, brawo PiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak taniało to ręce zacierali Klienci tylko nie zastanawiali się iż składki brakuje na wypłaty, a nikt nie zastanawiał się jacy FRAJERZY ustalali tak niskie składki nie adekwatne do górnej odpowiedzialności: 5 mln EURO na osobie i 1 mln EURO na mieniu, czy nikt wtedy nie zadał sobie pytania co za frajer np. za 371 zł będzie za mnie odpowiadał w razie szkody do takich kwot? Świadomość i roszczeniowość ludzka rośnie więc sprawy do trzech lat wstecz na mieniu i do 10 lat na osobie wracają i te Towarzystwa które walczyły składką od składki poległy a teraz narzucają kosmiczne wzrosty w składce bo grozi Im PLAJTA!!!! Górna GRANICA składki w OC? Panie Abramowicz nie ośmieszaj się skoro Pan uważasz iż ubezpieczenie to taki dobry BIZNES otwórz Pan własne Towarzystwo Ubezpieczeniowe i ubezpieczaj. Wiedziałem że Pan jest GŁUPI ale że aż tak, no tak pieprzyć Pan potrafi o przywróceniu pociągów itp. itd. ale swoimi decyzjami będąc Posłem co Pan zrobił dla Białej Podlaskiej i Lubelszczyzny? NIC tylko wszystko rozpieprzył i w dodatku jeszcze płącą panu za to niemałą kasę a odpowiedzialności żadnej. Czas najwyższy rozpędzić tą POLSKĄ MAFIĘ z Wiejskiej wywieść na taczkach. Ludzie pamiętajcie wybory to nie gra w TOTOLOTKA!!!!! Ale świadomy wybór komu możemy zaufać i powierzyć swój LOS , nie OBŁUDNIKOM obiecującym choć i tak z góry wiadomo że tego nie da się wykonać. Przykład kwota wolna od podatku: POSŁOWIE 30tys zwykli ludzie 2tys a czy to czasami nie Ci lidzie pracują na tych OBŁUDNIKÓW z wiejskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poszukaj informacji o zyskach firm ubezpieczeniowych zanim zabierzesz głos.I nie tylko ub. komunikacyjnych ale takze mienia i dzieci w szkołach. Zyski kilkusetprocentowe. Ubezpieczenie nie powinno byc przypisane do pojazdu, tylko do kierowcy i jedne tablice mogłyby obsługiwać kilka samochodów w zależności od tego, którym autem podróżuje właściciel OC. Szaber jak ZAWSZE w Polsce. Kłamstwo, złodziejstwo, sciemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmowa cenowa? Ponad 30 ubezpieczycieli z siedzibami w Austrii,Włoszech,Łotwie,Hiszpanii,Niemczech,i w innych krajach w tym narodowe PZU...bardzo ciekawa teoria...a może nie trzeba było podatku bankowego dokładać takze firmom ubezpieczeniowym ,które tylko za 2015 miały miliard złoty straty z samego ryzyka OC. Od lat trwała wojna cenowa co wykończyło wiele firm-owszem marki zostały ale właściciele się zmienili czasem kilkukrotnie jak choćby w Proama...Czy macie świadomość jak lawinowo rosną odszkodowania ze szkód osobowych? Popytajcie w kancelariach które się tym zajmują a powstało ich jak grzybów po deszczu...ciągle są także plany żeby wrócił jeszcze "podatek Religi" na poszkodowanych w wypadkach...nie chce się bardziej rozpisywać i wchodzić w szczegóły,ale nie ma szans żeby OC taniało,będzie wspaniale jeśli zatrzyma się na obecnym poziomie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jaka trudność??? Przecież dziś są komputery, w kilka sekund o to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest zmowa cenowa i koniec, gdzie jest KNF, gdzie jezt rząd??? Przecież każdy ubezpieczyciel wie, kto jest naciągaczem i ile razy w roku naciągnął ubezpieczyciela? Dziś wystarczy jedno kliknięcie w komputer. Tłumaczenie że wszyscy będą płacić o 100% więcej, bo jest wypłata szków jest kłamstwem. A ja od 15 lat nie miałem żadnego wypadku, są tacy co od 30 lat nie narazili swego ubezpieczyciela. Dlaczego oni mają płacić ponad dwukrotne OC ??? Kłamstwa, absurd, zmowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oc jest obowiązkowe ale czemu stawki są zawodowe do tego stopnia ze ceny są wyrzcze niż zarobki. Koszty utrzymania auta sa duże ceny paliw idą w górę A do tego oc. Jakbktos pracujący za najniższą krajowa mieszkający na wsi czy na przedmiesciach ma utrzymać auto jeśli oc jest aż tak wysokie. Każdy by chciał mieć nowe auto ale co co stać ich na auto starszeckupuja je nie dlatego że lubią takie ale dlatego że tylko tyle zarabiają a pracują uczciwie i się starają czemu ich karać za to że maja stare auta skoro to nievich wina ze ich niestac A ceny od ich pograrzaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największy ubezpieczyciel państwowa spółka PZU musi mieć na 500+ i inne +.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ubezpieczyciele wyczuli u ludzi 500+ i nastąpiła zmowa .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze. Wreszcie różne kmkoty i wieśniaki przesiądą się na MPK i przestaną utrzymywać śmiwerdżce golfiki od hiemca, tylko p to żeby w niedzielę ddo kościoła albo na działeczkę pojechać. Po mojemu to niech OC i 3000 tys. rocznie kosztuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
To jest zmowa cenowa i koniec, gdzie jest KNF, gdzie jezt rząd??? Przecież każdy ubezpieczyciel wie, kto jest naciągaczem i ile razy w roku naciągnął ubezpieczyciela? Dziś wystarczy jedno kliknięcie w komputer. Tłumaczenie że wszyscy będą płacić o 100% więcej, bo jest wypłata szków jest kłamstwem. A ja od 15 lat nie miałem żadnego wypadku, są tacy co od 30 lat nie narazili swego ubezpieczyciela. Dlaczego oni mają płacić ponad dwukrotne OC ??? Kłamstwa, absurd, zmowa.
I do tego ta baba w sejmie,która trzyma stronę firm ubezpieczeniowych,zamiast chronić konsumentów.Na ..j nam taki urząd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
I  bardzo dobrze. Wreszcie różne kmkoty i wieśniaki przesiądą się na MPK i przestaną utrzymywać śmiwerdżce golfiki od hiemca, tylko p to żeby w niedzielę ddo kościoła albo na działeczkę pojechać. Po mojemu to niech OC i 3000 tys. rocznie kosztuje.
Jak wytrzeżwiejesz,to przeczytaj co napisałeś.Gdzie po twojemu idą w sporej części pieniądze ze składek.Podpowiem:do kieszeni pośredników i prezesów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze wiemy jak kończy się chciwość i pazerność - tymi podwyżkami się udławią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Kurierze artykuł zablokowany jako płatny, pewnie z uwagi na wielkiego ekonomistę z Lublina biorącego kasę za nic......................, na koszt podwyżek................... smutne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się cieszę, że wreszcie rynek zaczyna wyglądać normalnie. Od lat stawki OC były sztucznie zaniżane. Cieszyli się kierowcy, tracili poszkodowani - każdy ubezpieczyciel szukał sposobu by zaoszczędzić na wypłacie odszkodowania. Gdy zabrały się za to wyspecjalizowane kancelarie prawnicze i nadzór ubezpieczeniowy zaraz wzrosły kwoty wypłat odszkodowań. A kasę na wypłaty bierze się właśnie z pobranych składek, więc te musiały wzrosnąć. Jesteś lepiej chroniony, a za ewentualną szkodę dostajesz lepszą kasę, ale musisz na to się składać wyższą ceną ubezpieczenia. Wzrost byłby niższy gdyby nie "dobra zmiana" i jej podatek bankowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest szkoda całkowita to się kasy natrzepie za wgnieciony błotnik albo zderzak Powinien być zabrany dowód i na złom to by się z tych gratów trochę wyczyściło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...