Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
to już przestali brać???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy to do Dorohuska wysyłają policjantów z Tomaszowa Lubelskiego i od kiedy kursują przez Dorohusk autobusy ze Lwowa? Zapewne wszystko miało miejsce w Hrebennem. Ktoś się gdzieś pomylił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to już przestali brać???
Sto dolarów ? to chyba tylko na waciki ,niech się wali,dla stówy nikt nie będzie dupy moczył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszą mnie wasze odpowiedzi na to.. -_-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co cię tak śmieszy ? normalka,chój,dupa i kamieni kupa jak mawiał klasyk,takie teraz mamy państwo,jaki prezydent,premier,rząd, a.... chój to wszystko,dupa i kamieni kupa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czerwoni miliardy kradną,przewalają,aferują a jak celnik chce stówę przytulić to zaraz wielki raban.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
palanty z Dziennika nie wiedzą że z Dorohuska do Tomaszowa to będzie ze 150 kilometrów. A Dorohusk to powiat chełmski gdzie mają 30 km.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...czytając komentarze dochodzę do wniosku, że większość kreujących się na mądrali jest po prostu nieszczęśnikami pragnącymi społeczne nieprzystosowanie odreagować wulgaryzmem i chamstwem ... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
palanty z Dziennika nie wiedzą że z Dorohuska do Tomaszowa to będzie ze 150 kilometrów. A Dorohusk to powiat chełmski gdzie mają 30 km.
co mnie jako rodowitego lubelaka od pokoleń obchodzi gdzie jest jakaś wiocha, wydarzenie się liczy a czy to hrebenne czy dorohusk i gdzie one są to dla mnie jeden ch**j
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...