Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

1000 zł za informację o podpalaczu

Utworzony przez młodywykształcony, 22 listopada 2012 r. o 00:02 Powrót do artykułu
Czy wy tam w lubelskim nie znacie bajki o trzech świnkach? W cywilizowanym świecie domy buduje się z cegły połączonej zaprawą, a nie z desek z lasu. Przejedźcie się do Wrocławia albo Szczecina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To właśnie Polska może ktoś zazdrościł?łapy poobcinać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jak był prąd odłączony to pewnie samozapłon siana !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A patrzcie co znalazłem. Rozwiązałem zagadkę??? http://witamy-w-polsce.pl/3588/Tusk+podpala+Polskę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wrocław, Szczecin-człowieku nie wiesz że my tu mamy polskę beee...- he he, jak ktoś ma kase to mafia, albo polityk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
babcia napisał:
Wrocław, Szczecin-człowieku nie wiesz że my tu mamy polskę beee...- he he, jak ktoś ma kase to mafia, albo polityk
Uwazasz, ze jakies dwiescie-trzysta tys za domek to juz wielka kasa i tylko mafioso moze sobie na ten typ "luksusu" pozwolic? Osoby w ten sposob myslace sa najczesciej leniwymi nierobami gotowymi do kazdej podlosci, a wiec i podpalenia czyjejs wlasnosci....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak ... to tak jak myśleć że 'fejsbuk' jest bezpieczny ... ha ha ha ... a spróbuj usunąć konto ... no cóż ... ale jak chcesz zabłysnąć już na facebook lub w internecie to polecam www.wallgrab.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki Kajo przynajmniej ty mnie rozumiesz . Jeżeli ktoś ma informacje na temat podpalenia proszę o kontakt 511991219
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...