Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

11 listopada: Jak uczcimy rocznicę niepodległości w Chełmie i okolicach

Utworzony przez www.swietoniepodleglosci.p, 11 listopada 2009 r. o 05:30 Powrót do artykułu
hej, gdzie jest nasze święto wolności, różnorodności i dumy narodowej? zapraszamy do dyskusji: http://www.swietoniepodleglosci.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Święto narodowe powinno być obchodzone uroczyście to raz, ale w sposód dający się do zapamiętania jako święto radosci, sławy i rozsądku. Nie możemy ciągle fetować u boku znudzonych życiem staruszków z opaskami na rękawach, w większosci założonych, bo tak trzeba, czy było się "bohaterem" czy nie opaska musi być, choć gnębiło się ten biedny powojenny naród, skrycie się mordowało, bo i tak nikt nie osądził winowajców, którzy teraz właśnie barwy narodowe na rękawy nakładają. Pytam w imię czego, jakiej wiary, w co? Dajmy młodym ludziom zapamiętywać każde narodowe święto jako dzień szczególny z poszanowaniem tradycji, ale niech ta tradycja da się wedrzeć do serc młodych pokoleń, a nie trwać na straży zadumy i ciągle wmawiać swoje "racje". A ci którzy chełpią sie, nosząc opaski biało-czerwone niech na nie spojrzą i zastanowią się, czy aby zasłużyłem na tę godność? Mam jednak wątpliwości śledząc nowożytną historię. A słowa hymnu polskiego ...Jeszcze Polska nie zginęła puki my żyjemy..., rodzą pytanie, puki kto żyje, bo napewno nie oni, wątpliwi bohaterowie Tamtej hisorii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałem podyskutować, zgodnie z życzeniem, a tu nici z planów. No nic do usłyszenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...