Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

18 kilometrów piechotą do przyjaciółki. Przegrał z mrozem

Utworzony przez gimnazjalista, 31 stycznia 2012 r. o 12:17 Powrót do artykułu
Ja zawsze do dziewczyny docierałem... Swoją drogą dobrze, że nie interesowała się tym Policja i prasa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczególnie w te mroźne dni i noce nie bądźmy obojętni. Brawo dla kierowcy, być może ocalił życie tego nierozważnego (zakochanego?) mężczyżny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nocą zimową porą od dziewczyny,by zdążyć do pociągu i wrócić na czas do jednostki wojskowej,przebiegłem około 25km,nie wiem ile mrozu było,ale pod butami fajnie skrzypiało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba był Bear Grylls - umie sobie chłop poradzić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miłość czasami miesza w głowach młodym ludziom. Żeby nie było… sam pamiętam jak w zimie nie miałem pieniędzy na autobus i szedłem kilkanaście kilometrów do sąsiedniej wsi. Człowiek był młody i gł… odny miłości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak on to ognisko dal rade rozpalic..? Rozpalke do grilla ze soba nosil, czy co..?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
x napisał:
Jak on to ognisko dal rade rozpalic..? Rozpalke do grilla ze soba nosil, czy co..?
ehh. przy takim mrozie jest tak wszystko suche prawie jak latem. Widac, ze kolega z mieszkania, nie z domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie da sie rozpalic ognisko na takim mrozie majac jedynie zapalniczke, troche kory z brzozy i wyschnieta sosne, praktykowalismy ostatniej soboty :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piszą, żed mężczyzna w średnim wieku więc nie młody jak to ktoś tu napisał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam powinno być: podkom. Bożena Chomiczewska z Komendy Powiatowej Policji we Włodawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam był ten facet Bear Grylls z "Szkoła przetrwania"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qwerty napisał:
ehh. przy takim mrozie jest tak wszystko suche prawie jak latem. Widac, ze kolega z mieszkania, nie z domu.
Nawet jak z mieszkania to jakby uwazał na fizyce w podstawówce to by wiedział że jest takie zjawisko jak sublimacja. suszyć można również na mrozie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tam był ten facet Bear Grylls z "Szkoła przetrwania"
Dzisiaj dziwi prawdziwe uczucie i wyrzeczenia dla najdroższej.Seta galareta daj buzi i mów na ty.Czy to wystarczy-a romantyzm.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...