Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gdyby mial odblask mial by szanse przezyc,  wolal wypic jedno piwo wiecej niz wydac 3 zl. na odblask , to byl jego wybor niestety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie od dzisiaj wiadomym jest ze na polskich drogach jezdza bez swiatel i innych tam. Czlowiek nie jest patykiem i widać by było w swiatlach a nie ot tak jechać jak wariat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,,chłopak miał pecha myląc nawierzchnie jezdni z wygodnym łożem  we własnej sypialni. Nie wykluczone, że to alkohol zmylił instynkt młodego człowieka. Nie znamy jeszcze rezultatu policyjnego dochodzenia, ale wkrótce się dowiemy. W wypadku, jeśli faktycznie wódeczka przyczyniła się do śmierci .... no cóż...empatii z mojej strony żadnej. Wyrazy współczucia dla rodziców, ponieważ to Oni musza zmagać się z tym ciężarem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem w Lublinie studentów debili którzy kładli się na jezdni, dla nich to zabawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie od dzisiaj wiadomym jest ze na polskich drogach jezdza bez swiatel i innych tam. Czlowiek nie jest patykiem i widać by było w swiatlach a nie ot tak jechać jak wariat...
A ja z młodości znam przypadek jak żeśmy furmanką jednego gościa wieczorakiem przejechali... taka była ciemnica! A Un? przeżył... miał szczęście, leżał po prawej i tylko nam furą okrutnie kihutneło... jakby tak leżał po lewej to pi.dzec... kuń by go rozdeptał. A jechalim pomalutku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeździłem nie raz po nocy i wiem jak to jest, zauwarzasz takiego co idzie poboczem dopiero jak go mijasz i nawet jadąc wolniej (np. 70-80 km/h) nie ma absolutnej szansy na wychamowanie. W tym wszystkim to najbardziej szkoda tego kierowcy, bo teraz będzie się musiał bujać ze sprawą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale: jakby tego nie traktować, to kierowca jechał za szybko - i nie oszukujmy się !  Każdemu się kurde spieszy ! "nerwacji" w narodzie jest coraz więcej, na siłę szuka się winnych. Bzdurą jest, że kierowca niewinny, leżący człowiek winny... Wg.mnie: kierowca nie dopasował prędkości do panujących warunków na drodze! - takie jest moje zdanie! A gdyby chwilę wcześniej jechała ciężarowka z kamieniami i zgubiła duży kamień, to też była by wina tego zgubionego kamienia leżącego na jezdni "że nie miał na sobie kamizelki odblaskowej" ? Przestancie się ludzie oszukiwać! - powiedzcie lepiej wprost, że jeździe się w Polsce coraz szybciej i coraz bardziej nerwowo !!! Kiedyś - kilkanaście lat temu - zdarzyło mi się, że omal nie najechałem na dwoje ludzi idących poboczem. Na szczęście gdy zahamowalem, oni jeszcze byli jeszcze około 10 metrów przede mną. Zdałem sobie wtedy sprawę, że nie dopasowaem prędkości do warunków panujących na drodze. W tym momencie zrobiłem sobie "ekspresowy Rachunek Sumienia" i powiedziałem sam do siebie: "Musisz chłopie od teraz bardziej uważać na drodze !". Tego i Wam życzę: zróbcie sobie taki "Rachunek Sumienia" i zastanówcie się nad sobą "dokąd tak pędzicie ?! " I nie zwalajcie winy na jakieś kamizelki... Bo wkrotce okaże się, że i kamizelka odblaskowa to za mało, bo przydało by się jeszcze pieszym, aby nosili: kaski, ochraniacze, albo jakieś inne ekstra wynalazki "amortyzujące siłę uderzenia"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że samochód cały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...