Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

21-latek oszukiwał na aukcjach internetowych

Utworzony przez agatalublin, 6 lipca 2012 r. o 17:39 Powrót do artykułu
Pozdrawiam wszystkich oszukanych przez alapel na allegro, -śledztwo umorzone,brak znamion czynu zabronionego-150 osób umoczyło po 160 zł- dla niewtajemniczonych- traampki vans
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja kupując przez allegro sprawdzam ile komentarzy pozytywnych ma dana osoba a ile negatywnych, nawet jak na 2000 pozytywnych ma 3 negatywne to patrze za co, kolejna spraw ajest taka że aukcje allegro sa ubezpieczone do kilku tysiecy zlotych, zatem jesli te osoby "umoczyly" po 160 zł, nalezy przejsc cala procedure - zawiadomienie policji, spor, interwencja allegro itd. trochę to tyrwa ale allegro na koniec pieniadze odda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamiast siedzieć w dupskami i okradać ludzi w taki sposób niech znajdą jak pracę. a jak nie mogą znaleźć no to ich problem.. tak samo zostałam teraz oszukana z vansami. mam nadzieję. że odzyskam 160 zł. choc kobieta jest na tyle bezczelna ze twierdzi ze wysłała, że oprocz mnie czekają jeszcze dwie osoby. a butów jak nie było tak nie mam. policja pewnie gówno z tym zrobi więc :x
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...