Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
z czym ta Pani miała problem?:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalnie nie wiem co mam napisać. Ta wiadomość odmieniła moje życie. Od dziś będę....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i zabawnie, bo tyle razy... Ale kobiety nie wstydzą się poprawić, jeśli wjadą źle. Facet NIGDY!! Stanie taki blokując dwa miejsca, nic sobie z tego nie robi, wysiada i sobie idzie. Nieraz już mi się zdarzyło być zablokowaną przez mądralę-faceta :(. Ale cóż, w ich mniemaniu są MISZCZAMI :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobieta plus technika równa się panika :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczcie się "MISZCZOWIE", bo jak ktoś już tutaj napisał: płakać się chce, jak widać takiego bysia, który uważa, że cały parking jest jego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiem!!! miała za małe auto, jakby miała BMW6 zaparkowałaby za pierwszym razem i czy ona zmieniła buty na szpilki???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszne, ubaw na tygodnie. A kto jest autorem newsa, który to dziennikarz z imienia i nazwiska Dziennika Wschodniego uznał film za hit i zamieścił na stronie? Odwagi, niech poznamy "miszcza" dziennikarstwa. Celem filmu jest ośmieszenie kierowcy Citroena,a nr rejestracyjny auta jest do odczytania po ściagnięciu film na komputer.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i zabawnie, bo tyle razy... Ale kobiety nie wstydzą się poprawić, jeśli wjadą źle. Facet NIGDY!! Stanie taki blokując dwa miejsca, nic sobie z tego nie robi, wysiada i sobie idzie. Nieraz już mi się zdarzyło być zablokowaną przez mądralę-faceta :(. Ale cóż, w ich mniemaniu są MISZCZAMI :)
To prawda, w końcu się nauczy i opanuje samochód.Ja swojej żonie też mówię że to nie wojsko i zawsze można nawet wyjść z auta i zobaczyć czy nie trzeba jeszcze poprawić, to nic wstydliwego w porównaniu do braku wiedzy z przepisów ruchu drogowego jak to można zobaczyć gdy zgasną sygnalizatory w Lublinie,a już nie pisze o tym że wszyscy nagminnie jeżdżą lewym pasem, a ruch jest chyba prawostronny. Gdyby to był facet z BMW to na 100% zająłby dwa miejsca parkingowe. Zwróćcie uwagę na parkingach przy dużych sklepach jakie auta zajmują dwa miejsca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO ŻE GIMBAZA ZE SZTANDARU WSTYDZI SIĘ SWOJEGO NAZWISKA TO NORMALKA. NIE MA SIĘ Z CZEGO ŚMIAĆ, KOBIETA PROWADZĄCA POJAZD POSTĄPIŁA PRAWIDŁOWO. USTAWIŁA POJAZD ZGODNIE Z ZASADAMI RUCHU DROGOWEGO, STANĘŁA IDEALNIE NA WYZNACZONYM MIEJSCU. TYLKO NIEDOROZWÓJ UMYSŁOWY MOŻE SIĘ Z TEGO NAŚMIEWAĆ. CZYLI GIMNAZJALISTA ZE SZTANDARU LUDU MA NIEWIELE WSPÓLNEGO Z ROZUMEM. CZY NACZELNY BYŁBY UPRZEJMY PRZEKAZAĆ CZYTELNIKOM NAZWISKO TEGO GENIUSZA-NIEDOROZWOJA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszne ??? Jak chcecie się pośmiać to zapraszam pod Carrefour w Chełmie zobaczyć jak niedorozwoje parkują !!! linie na parkingu widocznie to za mało żeby zakuty lep zrozumiał jak zaparkować.Pozdrawiam Panią z filmu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na każdym ogólnodostępnym parkingu na trzy pojazdy zmieściłby się jeszcze jeden. Uczmy się wszyscy od tej PANI jak zrobić więcej miejsca do parkowania!!! A wy wszyscy prześmiewcy od razu wszystko umieliście???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To mogła być tylko kobieta. Zamotane manewry są odpowiednikiem takich samych zamotanych manewrów w życiu.... mam żone to wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...