Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Aquapark w Chełmie będzie miał trzy piętra

Utworzony przez Gość, 14 listopada 2012 r. o 11:25 Powrót do artykułu
Zapraszamy na otwarcie w 2045 roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A już od jutra w Galerii Chełmskiej będzie zaprezentowana wizualizacja obiektu. Zapraszamy serdecznie. Dla najmłodszych czekają kupony rabatowe do pobliskiej restauracji McDonald's u zbiegu ulic Rejowiecka/Lubelska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A już od jutra w Galerii Chełmskiej będzie zaprezentowana wizualizacja obiektu. Zapraszamy serdecznie. Dla najmłodszych czekają kupony rabatowe do pobliskiej restauracji McDonald's u zbiegu ulic Rejowiecka/Lubelska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jednak można zbudować aquapark ? już myślałem, że to niemożliwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EMERYT JEST SPECJALISTĄ OD BICIA PIANY OD LAT I JESZCZE GO WYBIERAJĄ ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam nic do lokalizacji w Chełmie, ale dlaczego nie można był takiego aqua parku zbudować w Lublinie, np zamiast stadionu na Krochmalnej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słyszałem jednak że połączy ją ze słynna galeria miedzy ulicami Lubelska-Lwowska tam gdzie wbito łopaty, żeby dzieci miały blisko do kina 3d, i do mac Donalda, i dojada tam nowa nawierzchnia autostrady LUBELSKIEJ, może pora sie obudzić bo na razie to wam TOWARZYSZE tylko ścieżka rowerowa wyszła i to źle i miśki. A plac po starym stadionie to nie nadaje sie nie tylko na galerię z basenem , BO JEST ZA MAŁY a pod spodem MPC ukrył MINY czyli instalację CO. Pozdrawiam. No i jak prowadzić budowę w tak newralgicznym miejscu na świeżo wyremontowanym skrzyżowaniu i planowanym remoncie Trubakowskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drina napisał:
Nie mam nic do lokalizacji w Chełmie, ale dlaczego nie można był takiego aqua parku zbudować w Lublinie, np zamiast stadionu na Krochmalnej?
To niech se Lublin buduje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no jasne, że można dojechac nowiutką Lubelską i nawet nowym skrzyżowaniem z Trubakowską - gdybyś nie wiedział to już 2 lata temu to wybudowano, a co do galerii i macdonalda to pisz te posty na stronach tych firm, toż to budowy prywatne więc samorządowcy do tego nic nie mają zamiast marudzić popierajmy, że chcą to budować aquapark!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...