Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie wiem jak to jest, wszędzie się czyta że aquaparki budowane przez miasta to najszybsza droga do ich bankructwa, a Mieście Chełm nic sobie z tego nie robi.. To chyba syndrom Grecji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejmy nadzieję że wszystkie strony dopilnują podpisanych umów i nie będziemy dokładać do tej inwestycji z lokalnych podatków. Zamysł i plany są ciekawe i wydają się być przemyślane. Tylko miasto powinno bardziej informować społeczeństwo o szczegółach późniejszego finansowania i funkcjonowania aquaparku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie ale gdzie nowa galeria???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejmy nadzieję że wszystkie strony dopilnują podpisanych umów i nie będziemy dokładać do tej inwestycji z lokalnych podatków. Zamysł i plany są ciekawe i wydają się być przemyślane. Tylko miasto powinno bardziej informować społeczeństwo o szczegółach późniejszego finansowania i funkcjonowania aquaparku.
  A ja mam nadzieję, że jak ta "inwestycja" nie będzie się spłacać, to tym razem znajdzie się podstawa do ukarania winnych. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ujrzał upadające z długów miasto pod rządami SLD PSL z poparciem PISU w wydaniu Beaty Mazurek .Ta  Pani powiat włodawski wspólnie z SLD położyła na łopatki w tamtej kadencji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leżę Na plaży w Chorwacmi , 35 st woda pewnie ze 29 i mam wasz aquapark w glebokim powazaniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leżę Na plaży w Chorwacmi , 35 st woda pewnie ze 29 i mam wasz aquapark w glebokim powazaniu
  W zimie też?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i są wiecznie narzekający! :) Nic nie ma to źle, coś się dzieje to też źle... Zaorać może ten Chełm w pizdu i spokój będzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i są wiecznie narzekający! :) Nic nie ma to źle, coś się dzieje to też źle... Zaorać może ten Chełm w pizdu i spokój będzie...
Słynna Sierakowska za wszelką cenę chciała Chełm zaorać po wprowadzeniu reformy administracyjnej w 1999r.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i będzie do czego dokładać latami, nie jestem przeciwny takim budowlom ale jestem przeciwny aby miasto takie budowle utrzymywało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie punk orientacyjny...po maku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...