Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Archeologia: Człowiek gigant z XIII wieku w Chełmie

Utworzony przez jack, 26 czerwca 2013 r. o 21:41 Powrót do artykułu
Dlaczego autor artykułu pisze i sugeruje czytelnikom że Książę Daniel był ukraińskim księciem a nie Lędzian plemienia Słowian na południe i wschód od rzeki wieprz? Elementarna wiedza historyczno-polityczna by się przydała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daniło to król Polskich Kresów Wschodnich aż po Ural
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe. Chełm zyska na tym turystycznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic z tego nie bedzie, zakopio zasrajo i tyle z tego, a wogole ksiondz pogoni poco jemu jak ktos szwenda sie po zagrodzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludziska weźcie się za coś pożyteznego, przeznaczcie tę kasę na szczytniejszy cel choćby dla chorego dziecka, a  nie odkopujecie   szczatki, jeszcze sprowadzicie jakąś cholerę  czy inną chorobę. Nikomu do niczego to nie jest potrzebne, tylko kasa zmarnowana. Gorzej niż hieny, w  dodatku za przyzwoleniem państwa. smutne.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://pl.wikipedia.org/wiki/Nefilim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego autor artykułu pisze i sugeruje czytelnikom że Książę Daniel był ukraińskim księciem a nie Lędzian plemienia Słowian na południe i wschód od rzeki wieprz? Elementarna wiedza historyczno-polityczna by się przydała
W XIII wieku nie było Ukraińców. Ukraińców wymyślił Hruszewski w XXw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstyd mi jako mieszkańcowi za poziom komentarzy. jaki pozim kształcenia takie potem polakow rozmowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wiem kim on był. To Ned Stark.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ktoś z platformy ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W XIII wieku nie było Ukraińców. Ukraińców wymyślił Hruszewski w XXw.
http://www.tafel.pl/euro-2012/19-historia-ukrainy-a-polska.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet dla celów naukowych, nie życzyłbym sobie, aby po kilkuset latach od mojej śmierci profanowano moje szczątki. Odkrycie odkryciem, ale kości nikt nie powininen ruszać. Piszę to świadomie. Jestem historykiem, ale pewne względy etyczne powinny w tego typu sprawach obowiązywać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po wzroście można by przypuszczać że to przodek łysego w-ce prezydenta ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...