Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Atak zimy w Chełmie: Zasypane drogi, spóźnione autobusy

Utworzony przez Lukasz >driver>, 29 listopada 2010 r. o 10:43 Powrót do artykułu
"Kto zmienił opony na zimowe, jeszcze sobie radzi" ...no coz, idiotow w naszym kochanym kraju nie brakuje i jezdza na letnich! Czesto bywam w Szwecji i z tego co wiem, tam jest obowiazek jazdy na oponach zimowych od 31 pazdziernika do 01 kwietnia. I nikt laski nie robi.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lukasz >driver> napisał:
"Kto zmienił opony na zimowe, jeszcze sobie radzi" ...no coz, idiotow w naszym kochanym kraju nie brakuje i jezdza na letnich! Czesto bywam w Szwecji i z tego co wiem, tam jest obowiazek jazdy na oponach zimowych od 31 pazdziernika do 01 kwietnia. I nikt laski nie robi.....
Mądry jesteś,że aż szok! A może byś tak wziął mapę Świata(lub Europy) i zobaczył,że Szwecja jest bliżej Bieguna Polarnego... Właśnie dzięki takim jak Ty głupolom w rządzie musimy jeździć samochodami przez cały rok na światłach mijania-bo sugerowali się krajami Europy Północnej! Obiecywano nam-przy wprowadzaniu tego przepisu drogowego-że dzięki włączaniu świateł mijania będzie zdecydowanie mniej wypadków na drogach... A wyszło tak,że włączone światła mijania mają niewiele wspólnego z wypadkami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łoj, emeryt dzidek G.pewnie w domu siedzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a chełm jak zwykle zaspał z odśnieżaniem ,ale przecież nikogo w magistracie to nie obchodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelniczka napisał:
a chełm jak zwykle zaspał z odśnieżaniem ,ale przecież nikogo w magistracie to nie obchodzi
szanowna czytelniczko ja dzisiaj 5 razy od 6.00 do 15.oo odśnieżałem pod garażem i zaspa po pas, pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja odśnieżałam tylko 3 razy i zrezygnowałam. To syzyfowa praca-jutro powtórka. Nie odśnieżaj tak ostro bo przepłacisz zdrowiem.Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelniczka napisał:
a chełm jak zwykle zaspał z odśnieżaniem ,ale przecież nikogo w magistracie to nie obchodzi
zamiast siedzieć przed komputerkiem i narzekać bierz łopatę i odśnieżaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba są jakieś kpiny, a nie odśnieżanie ! Gdzie te pługi i piaskarki ? Odśnieżone są, ale TYLKO ulice przy I Armii i Armii krajowej, mniejsze ulice , niestety nie za bardzo, natomiast chodniki to obraz nędzy i rozpaczy ! Idzie się jak po góreczkach, ślisko , bo płużki nie wyczyściły chodników , więc chodzenie po czymś takim jest makabryczne ! I znów, jak co roku, zresztą, nasze służby nie stanęły na wysokości zadania i nie przygotowały się należycie. Posypywanie solą nie na wiele się zdaje, co najwyżej niszczy buty, a jak było ślisko, tak jest nadal. Zwały śniegu uniemożliwiają normalne chodzenie, wysepki między pasami nie są odśnieżone ! Czy nasza p. prezydent i rada miejska CHODZĄ po czymś takim ? Chyba nie, bo do tej pory coś by zdziałali . Woła to o pomstę do nieba (jeśli takowe jeszcze istnieje) .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...