Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Autobusy bez barier

Utworzony przez pasażerka, 27 lutego 2008 r. o 15:11 Powrót do artykułu
Ja jeżdze codziennie i dużo osób starszych jeżdzi przemysłową , ale jest też inny problem chodzi o sprzedaż biletów w autobusach.Powinno sięzlikwidować sprzedawanie biletów w autobusach, są kioski i zawsze można bilet kupić , by nie było opóżnień ,ostatnio jechałam i 12 przyjechała 10 min póżniej.PROSZE O TYM POMYŚLEĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zanim oznaczą, który autobus jest niskopodłogowy, niech objada wszystkie przystanki i sprawdzą, gzie nie ma rozkładów jazdy i uzupełnią tam, gdzie brakuje. W Chełmie znikaja one jak świeże bułeczki. I moim zdaniem to jest największe nieszczęsxcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za zmiana rozkładów jazdy, ale taka gruntowną. Teraz zanim dojedzie sie w jakieś miejce to trzeba przejechać prawie pół Chełma. CLA organizuje nam wycieczki krajoznawcze po mieście. A ja nie chcę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
weźmy przykładowo aleję I AWP. raptem trzy autobusy na krzyż. starsi ludzie musze spacerować aby dojść do biblioteki czy do ZUSu. o młodych już nie wspomne. Cała reszta utobusów omija to miejsce. faktycznie, "dość wycieczek krajoznawczych" po mieście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja się zastanawiam dlaczego chełmskie autobusy sa takie brudne. czasem aż strach usiąść na siedzeniu, o oparciu się o ścianę nie wspominając. Czy CLA szuka oszczędności nie sprzątając wnętrz? w Lublinie to aż miło się jedzie autobuse, czyściutki, pachnący i w dodatku ogrzewanie działa. A w chełmie aż szkoda gadać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jestem za zmiana rozkładów jazdy, ale taka gruntowną. Teraz zanim dojedzie sie w jakieś miejce to trzeba przejechać prawie pół Chełma. CLA organizuje nam wycieczki krajoznawcze po mieście. A ja nie chcę
Nie zgadzam sie, lini tzw. okręznych nie jest dużo - tak naprawdę to bodaj tylko trzy. wyustarczy wsiąść w autobys oznaczony od nr 1 do 9 i jedzie się prosto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...