Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Niestety ksiądz proboszcz chyba wcale nie wie co się dzieje na tym cmentarzu, tam rządzi pewien bardzo nie miły pan i jego świta. Wielokrotnie zwracałam uwagę temu panu na zalegające śmieci a on twierdzi, że „były wywożone dwa dni temu” - a ja wiem że zalegały już z dwa tygodnie ( i zalegają pewnie do dzisiaj). Gdyby cmentarz miał dobrego gospodarza to były by i płytki na alejkach i pewnie latarnie. A tak są tylko zalegające śmieci i swawolne rządy pana B.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pierwsze slysze ze na ul . Lwowskiej jest jakis cmentarz , prosze poprawci tytul lub zaprzyjaznic sie z mapka Lublina .....!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaliniok napisał:
pierwsze slysze ze na ul . Lwowskiej jest jakis cmentarz , prosze poprawci tytul lub zaprzyjaznic sie z mapka Lublina .....!!!!!!!!!
A JA RADZĘ ZAPOZNAĆ SIĘ Z MAPKĄ CHEŁMA I CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaliniok napisał:
pierwsze slysze ze na ul . Lwowskiej jest jakis cmentarz , prosze poprawci tytul lub zaprzyjaznic sie z mapka Lublina .....!!!!!!!!!
analfabeta?? czytać nie umie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy redaktorzy! Przyjedźcie i zobaczcie teren obok cmentarza parafialnego w Chodlu, od strony wschodniej. Tony tych śmieci od listopada 2009 r. leżą i przynoszą wstyd parafii, zarządzającemu tym cmentarzem i gminie, której siedzibę ma władza w odległości 300 m ale wójt tego nie chce widzieć, ślepy czy jaki? Biedne, straszone śmiercią i piekłem, zapyziałe społeczeństwo Chodla boi się zwrócić uwagę swojemu szamanowi w czarnej sukience. Jak długo ten stan jeszcze potrwa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
19.03.2012 tam nic się nie zmieniło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...