Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
fajnie tylko nie rozumiem do końca tego artykułu, albo raczej tego czy po jego przeczytaniu mam płakać ze względu na to co spotkało tego człowieka czy się cieszyć, że dostał w ciekawej formie odpowiedź na list. Z drugiej strony nie rozumiem też na co innego on liczył, bo jeśli jest chory, biedny lub schorowany powinien wybrać opiekę/pomoc społeczną, jadłodajnie, szpital, inne instytucje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hojny bank podarował emerytowi pieniądze, nawet d.py nie da się tym podetrzeć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiki napisał:
Hojny bank podarował emerytowi pieniądze, nawet d.py nie da się tym podetrzeć
To jest bank i do tego jeszcze narodowy, a nie fundacja czy instytucja charytatywna. Brykiet to już zależy od upodobań - pamiątka, można spalić w piecu czy sprzedać za grosze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
banki są od zarabiania na pieniądzach, a nie od rozdawania zdeponowanych pieniędzy. Powinien zwrócić się do Gazet Wyborczej. Oni by mu wytłumaczyli, że mamy dobrobyt i strefa ubóstwa została przez Tuska, będącego gospodarczym silnikiem Polski , zlikwidowana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kiedy mnie podaruje?, nawet tam http://poznajdate.com nie mogę tego sprawdzić, a szkoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jkm123 napisał:
a kiedy mnie podaruje?,
Jak przestaniesz naciągać ludzi i spamować. Idź precz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to mialbyc jakis dowcip czy kawał banku bo jakos w zlym guscie troche, moze na prima aprilis wyslali a dopiero teraz doszlo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ma zrujnowane zdrowie i nie stać go na leki ale chętnie podróżuje po całym kraju i uczestniczy we wszystkich ważnych wydarzeniach i niejednokrotnie zdarzyło mu się protestować w imieniu różnych grup na warszawskim Krakowskim Przedmieściu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widocznie wysłanie kosztuje mniej niż utylizacja:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szacunek dla banku bo jak poważnie można traktować kogoś kto się tak szeroko udziela a w ogóle nie dba o swoje zdrowie. ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie lubię takich d-zawracaczy! Niech protestuje przeciwko sobie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazdy taka paczke dostanie do konca roku.To jest te 100tys,co kiedys BOLEK kazdemu obiecal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmiać się czy płakać?, ogórki w pełni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No proszę. Kto by pomyślał, że bankowcy mają poczucie humoru..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech wystawi na allegro tą "pamiątkę" - może chociaż kilka groszy na niej zarobi..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to jajcarze... Zgrywusy, jak pragnę zdrowia, chłe, chłe, chłe... Ale śmieszne... Nie... Nie śmieszne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam 3 takie paczki, można je sobie wziąć z banku NBP podczas dni otwartych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na taki poziom elokwencji to może sobie pozwolić tylko mistrz ciętej riposty z bankowego PRu z zarobkami rzędu 20 tys/m-c. Jemu bieda w oczy nie zagląda. Ale to nie powód żeby pozwolić sobie na drwinę z o wiele starszego od siebie człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Legenda głosi, że komuś kiedyś udało się złożyć choć jeden cały banknot z takiej zmieliny xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Legenda głosi, że komuś kiedyś udało się złożyć choć jeden banknot z takiej zmielenizny xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...