Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bestialsko zaatakowana suczka nie przeżyła

Utworzony przez Nick, 6 lipca 2009 r. o 13:07 Powrót do artykułu
Co to za brednie!!!!!! We wcześniejszym artykule czytamy: "Policja wczoraj rano poinformowała, że nie miała problemów z ustaleniem sprawców. - Wszyscy pochodzą z okolic Szuminki. Są pełnoletni - mówił Roman Juszczyński z włodawskiej policji. - Wiadomo też, który z mężczyzn zranił yorka. Jego czyn to przestępstwo. Grozi mu za to rok więzienia. Wkrótce zostaną mu postawione zarzuty" A teraz jakieś problemy? O co chodzi? Co to za gierki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedna sunia...szkoda mi jej:( ale nadal twierdze że ten kto zrobił coś tak okropnego tym bezbronnym psom powinien zostać tak samo potraktowany kamieniami!!!i to największymi!! 15 lat więzienia dla tych dziadów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nick napisał:
Co to za brednie!!!!!! We wcześniejszym artykule czytamy: "Policja wczoraj rano poinformowała, że nie miała problemów z ustaleniem sprawców. - Wszyscy pochodzą z okolic Szuminki. Są pełnoletni - mówił Roman Juszczyński z włodawskiej policji. - Wiadomo też, który z mężczyzn zranił yorka. Jego czyn to przestępstwo. Grozi mu za to rok więzienia. Wkrótce zostaną mu postawione zarzuty" A teraz jakieś problemy? O co chodzi? Co to za gierki?
DOKŁADNIE.... Coś tu śmierdzi na odległość. Zapewne tak bestialskiego czynu dopuścił się synalek jakiejś ,,ważnej" osobistości i temat należy wyciszyć... Szlag człowieka trafia na takie podchodzenie do sprawy.Mam nadzieję , że jednak sprawcy zostaną surowo ukarani. Chwasty należy tępić, a nie chronić .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nick napisał:
Co to za brednie!!!!!! We wcześniejszym artykule czytamy: "Policja wczoraj rano poinformowała, że nie miała problemów z ustaleniem sprawców. - Wszyscy pochodzą z okolic Szuminki. Są pełnoletni - mówił Roman Juszczyński z włodawskiej policji. - Wiadomo też, który z mężczyzn zranił yorka. Jego czyn to przestępstwo. Grozi mu za to rok więzienia. Wkrótce zostaną mu postawione zarzuty" A teraz jakieś problemy? O co chodzi? Co to za gierki?
DOKŁADNIE.... Coś tu śmierdzi na odległość. Zapewne tak bestialskiego czynu dopuścił się synalek jakiejś ,,ważnej" osobistości i temat należy wyciszyć... Szlag człowieka trafia na takie podchodzenie do sprawy.Mam nadzieję , że jednak sprawcy zostaną surowo ukarani. Chwasty należy tępić, a nie chronić ..... Właściciele psa - zróbcie , co w Waszej mocy, aby zwyrodnialców dopadła zasłużona kara...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja wam powiem jedno...i niech wreszcie policja zajmie się tym. Dlaczego ta Fiona cała biegała sama sobie...(bo chyba tak musiało być, jesli została obrzucona kamieniami......,?) czy ta Pani i policja zna prawo że pies nie może biegać sam, i w dodatku bez kagańca....piszecie takie bzdury nie zastanawiając się kto tu jest winny!?Tylko w Polsce oczywiście takie absurdy i łamanie przepisów...nie egzekwowanie kar w stosunku do właścicieli bezpańsko biegających psów! Ja sam bym obrzucił takiego psa, gdyby zachowywał się w stosunku do mnie...wiadomo jak to czasami pies. Bo może ta Fiona się tak zachowywała, nawet mówią ze takie małe to najbardziej złośliwe. Policjo droga zajmij się wreszcie tymi biegającymi psami bez smyczy i kagańca w miejscach publicznych...i właścicielami krażącymi za nimi, czlowiek spokojnie przejść nie może, lub rowerem przejechać (szczególnie na wsi), tylko podleci taki pies bez kagańca i właściciel aby drze się nie bać się, nie bać...a czy ktoś może wiedzieć czy się nie bać ?!, nawet właściciel powinien mieć świadomość że psu nigdy się nie wierzy, bo pies choć mówi się że to rozumne zwierzę, to nie wiadomo co mu może odwalić...brak mi słów podejściem do sprawy..... , a poza tym człowiek ma prawo spokojnie przejść lub przejechać, a nie odp edzac się od psów.Pani właścicielko proszę zajrzeć do przepisów...i zyczyłbym sobie aby tymi psami zająć się wreszcie, bo przepisy na papierze tylko i zero przestrzegania ich...nie wspomnę o sprzątaniu po psach..bo jesli takie rzeczy się odwala, to gdzie reszta....Zazdroszczę kultury i porządku w Niemczech, jesteśmy narodem prymitywnym jak by nie patrzeć....w demokracji musi być silne prawo! Chipokryzja na całego, tiaaaaaaaaaaaa......biedny pies....a ta cała właścicielka wegetarianka?.....jesli nie ........to niech pomyśli o wędlinie na kanapce którą zajada!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~polak~ napisał:
A ja wam powiem jedno...i niech wreszcie policja zajmie się tym. Dlaczego ta Fiona cała biegała sama sobie...(bo chyba tak musiało być, jesli została obrzucona kamieniami......,?) czy ta Pani i policja zna prawo że pies nie może biegać sam, i w dodatku bez kagańca....piszecie takie bzdury nie zastanawiając się kto tu jest winny!?Tylko w Polsce oczywiście takie absurdy i łamanie przepisów...nie egzekwowanie kar w stosunku do właścicieli bezpańsko biegających psów! Ja sam bym obrzucił takiego psa, gdyby zachowywał się w stosunku do mnie...wiadomo jak to czasami pies. Bo może ta Fiona się tak zachowywała, nawet mówią ze takie małe to najbardziej złośliwe. Policjo droga zajmij się wreszcie tymi biegającymi psami bez smyczy i kagańca w miejscach publicznych...i właścicielami krażącymi za nimi, czlowiek spokojnie przejść nie może, lub rowerem przejechać (szczególnie na wsi), tylko podleci taki pies bez kagańca i właściciel aby drze się nie bać się, nie bać...a czy ktoś może wiedzieć czy się nie bać ?!, nawet właściciel powinien mieć świadomość że psu nigdy się nie wierzy, bo pies choć mówi się że to rozumne zwierzę, to nie wiadomo co mu może odwalić...brak mi słów podejściem do sprawy..... , a poza tym człowiek ma prawo spokojnie przejść lub przejechać, a nie odp edzac się od psów.Pani właścicielko proszę zajrzeć do przepisów...i zyczyłbym sobie aby tymi psami zająć się wreszcie, bo przepisy na papierze tylko i zero przestrzegania ich...nie wspomnę o sprzątaniu po psach..bo jesli takie rzeczy się odwala, to gdzie reszta....Zazdroszczę kultury i porządku w Niemczech, jesteśmy narodem prymitywnym jak by nie patrzeć....w demokracji musi być silne prawo! Chipokryzja na całego, tiaaaaaaaaaaaa......biedny pies....a ta cała właścicielka wegetarianka?.....jesli nie ........to niech pomyśli o wędlinie na kanapce którą zajada!
Ale z Ciebie idiota/idiotka. Co tu gadasz o prawie.. |Z takim podejściem zaściankowym to trzeba być niezłym wieśniakiem. Czyli uwazasz ze okazja czyni złodzieja? Usprawiedliwiasz ich bo pies "ganiał" bez opieki?! A jesli masz dziecko to pomyśl- byłoby ok jakby dziecko zostało zabite kamieniem na placu zabaw bo było bez opieki i sie "zle zachowywalo"?! A kim ty jestes żeby wymierzać sprawiedliwość?! I to jeszcze tak bezmyślnie.. Skąd w ludziach tyle jadu i głupoty? Każdy myśli tylko o tym co by drugiemu zabrać a samemu mieć jak najlepiej. Albo chociaż nie najlepiej, ale żeby kto inny tez nie miał dobrze. Ehhh...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~polak~ napisał:
A ja wam powiem jedno...i niech wreszcie policja zajmie się tym. Dlaczego ta Fiona cała biegała sama sobie...(bo chyba tak musiało być, jesli została obrzucona kamieniami......,?) czy ta Pani i policja zna prawo że pies nie może biegać sam, i w dodatku bez kagańca....piszecie takie bzdury nie zastanawiając się kto tu jest winny!?Tylko w Polsce oczywiście takie absurdy i łamanie przepisów...nie egzekwowanie kar w stosunku do właścicieli bezpańsko biegających psów! Ja sam bym obrzucił takiego psa, gdyby zachowywał się w stosunku do mnie...wiadomo jak to czasami pies. Bo może ta Fiona się tak zachowywała, nawet mówią ze takie małe to najbardziej złośliwe. Policjo droga zajmij się wreszcie tymi biegającymi psami bez smyczy i kagańca w miejscach publicznych...i właścicielami krażącymi za nimi, czlowiek spokojnie przejść nie może, lub rowerem przejechać (szczególnie na wsi), tylko podleci taki pies bez kagańca i właściciel aby drze się nie bać się, nie bać...a czy ktoś może wiedzieć czy się nie bać ?!, nawet właściciel powinien mieć świadomość że psu nigdy się nie wierzy, bo pies choć mówi się że to rozumne zwierzę, to nie wiadomo co mu może odwalić...brak mi słów podejściem do sprawy..... , a poza tym człowiek ma prawo spokojnie przejść lub przejechać, a nie odp edzac się od psów.Pani właścicielko proszę zajrzeć do przepisów...i zyczyłbym sobie aby tymi psami zająć się wreszcie, bo przepisy na papierze tylko i zero przestrzegania ich...nie wspomnę o sprzątaniu po psach..bo jesli takie rzeczy się odwala, to gdzie reszta....Zazdroszczę kultury i porządku w Niemczech, jesteśmy narodem prymitywnym jak by nie patrzeć....w demokracji musi być silne prawo! Chipokryzja na całego, tiaaaaaaaaaaaa......biedny pies....a ta cała właścicielka wegetarianka?.....jesli nie ........to niech pomyśli o wędlinie na kanapce którą zajada!
Po pierwsze piesek ważący 2,5 kg to maleńki piesek. Nie zdażyło się nigdy by kogoś ukąsił. Piesek był na ogrodzonej posesji. Po drugie Hipokryzja nieuku pisze się właśnie tak a po trzecie jak widać bardziej nie można wierzyć ludziom. Odpisuję na ten post z litości dla pustej mózgownicy.Po czwarte takiego bandytę osobiście bym potraktował kamieniem. Wyrwać chwasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"polak" ty się puknij w pusty czerep. Pies był na ogrodzonej posesji MATOŁKU Jędrek ma racje, takim jak ty odpisuje się z litości. No i co z tą policją? Uzgodnili juz sobie po cichutku, co mają mówić? Raz wiedzą, raz nie wiedzą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak słów na was!.....popatrz na artykuł na wp. a gdzie pisze że pies był na posesji? Nawet 500 zł grzywny może zapłacić właściciel psa, który nie sprzątnie odchodów po swoim pupilu. Tak jest już m.in. w Warszawie i Krakowie. W stolicy, gdzie codziennie psy zostawiają ponad 5 ton odchodów, Biuro Ochrony Środowiska zorganizowało dystrybucję darmowych zestawów do sprzątania po czworonogach. Zestaw odebrać można na przykład w kiosku RUCH. (ak, Mi)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Brak słów na was!.....popatrz na artykuł na wp. a gdzie pisze że pies był na posesji? Nawet 500 zł grzywny może zapłacić właściciel psa, który nie sprzątnie odchodów po swoim pupilu. Tak jest już m.in. w Warszawie i Krakowie. W stolicy, gdzie codziennie psy zostawiają ponad 5 ton odchodów, Biuro Ochrony Środowiska zorganizowało dystrybucję darmowych zestawów do sprzątania po czworonogach. Zestaw odebrać można na przykład w kiosku RUCH. (ak, Mi)
Masz odpowiedź, była w pierwszym artykule o tym zdarzeniu. "Zwyrodnialcy szli przez wieś i rzucali kamieniami w psy na posesjach. Jeden z mężczyzn wdrapał się na ogrodzenie i wycelował kamieniem w miniaturowego yorka. Nie wiadomo czy suczka przeżyje"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~polak~ napisał:
A ja wam powiem jedno...i niech wreszcie policja zajmie się tym. Dlaczego ta Fiona cała biegała sama sobie...(bo chyba tak musiało być, jesli została obrzucona kamieniami......,?) czy ta Pani i policja zna prawo że pies nie może biegać sam, i w dodatku bez kagańca....piszecie takie bzdury nie zastanawiając się kto tu jest winny!?Tylko w Polsce oczywiście takie absurdy i łamanie przepisów...nie egzekwowanie kar w stosunku do właścicieli bezpańsko biegających psów! Ja sam bym obrzucił takiego psa, gdyby zachowywał się w stosunku do mnie...wiadomo jak to czasami pies. Bo może ta Fiona się tak zachowywała, nawet mówią ze takie małe to najbardziej złośliwe. Policjo droga zajmij się wreszcie tymi biegającymi psami bez smyczy i kagańca w miejscach publicznych...i właścicielami krażącymi za nimi, czlowiek spokojnie przejść nie może, lub rowerem przejechać (szczególnie na wsi), tylko podleci taki pies bez kagańca i właściciel aby drze się nie bać się, nie bać...a czy ktoś może wiedzieć czy się nie bać ?!, nawet właściciel powinien mieć świadomość że psu nigdy się nie wierzy, bo pies choć mówi się że to rozumne zwierzę, to nie wiadomo co mu może odwalić...brak mi słów podejściem do sprawy..... , a poza tym człowiek ma prawo spokojnie przejść lub przejechać, a nie odp edzac się od psów.Pani właścicielko proszę zajrzeć do przepisów...i zyczyłbym sobie aby tymi psami zająć się wreszcie, bo przepisy na papierze tylko i zero przestrzegania ich...nie wspomnę o sprzątaniu po psach..bo jesli takie rzeczy się odwala, to gdzie reszta....Zazdroszczę kultury i porządku w Niemczech, jesteśmy narodem prymitywnym jak by nie patrzeć....w demokracji musi być silne prawo! Chipokryzja na całego, tiaaaaaaaaaaaa......biedny pies....a ta cała właścicielka wegetarianka?.....jesli nie ........to niech pomyśli o wędlinie na kanapce którą zajada!
Powiem krótko-,,Mądry zrozumie w lot, głupcowi potrzebny młot". Po pierwsze-jak dokładniej przeczytasz artykuł, to może zrozumiesz. że policja coś mataczy ( raz wie , kto to zrobił, drugi raz nie zna sprawców). Jak więc można na takiej policji polegać? Po drugie- Fiona biegała sama sobie po OGRODZONEJ posesji i nie musiała mieć KAGAŃCA (zresztą , przyjrzyj się fotce i pomyśl, jaki rozmiar kagańca można założyć tak maleńkiej psinie i na co? Po trzecie - to nie internauci piszą bzdury , ale właśnie Ty to czynisz. Po czwarte- NICZYM nie różnisz się od tych bestii, które skrzywdziły, ba- uśmierciły niewinne stworzenie cyt,,Ja sam bym obrzucił takiego psa, gdyby zachowywał się w stosunku do mnie....wiadomo , jak to czasami pies"..Zresztą , jak czytamy w artykule, nie tylko ta mała psina została przez zbirów obrzucona kamieniami.Nie wiadomo , ile stworzeń zostało skrzywdzonych...Po piąte-jeśli tak bardzo zazdrościsz kultury i porządku w Niemczech, a My Polacy jesteśmy według Ciebie narodem prymitywnym -to ,co u diabła robisz w Polsce? Wyjedż do Niemiec , a tym samym jednego oszołoma w kraju , będzie mniej... Wreszcie po szóste- do dalszych bzdur pisanych przez Ciebie ustosunkuję się obojętnie , bo brak mi słów na brednie, jakie wypisujesz. .. Reasumując....Najgorsze jest to , jak się z chama zrobi pana... Liżnie troszkę zagranicy i już mu się w ojczystym domu nic nie podoba. No cóż...,,Mądrość działa na określonej przestrzeni, głupota na nieograniczonej".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Brak słów na was!.....popatrz na artykuł na wp. a gdzie pisze że pies był na posesji? Nawet 500 zł grzywny może zapłacić właściciel psa, który nie sprzątnie odchodów po swoim pupilu. Tak jest już m.in. w Warszawie i Krakowie. W stolicy, gdzie codziennie psy zostawiają ponad 5 ton odchodów, Biuro Ochrony Środowiska zorganizowało dystrybucję darmowych zestawów do sprzątania po czworonogach. Zestaw odebrać można na przykład w kiosku RUCH. (ak, Mi)
Ciekawe , skąd masz takie dokładne dane na temat psich odchodów ( 5 ton odchodów rocznie) .Zadam pytanie -czy Biuro Ochrony Środowiska zorganizowało może dystrybucję darmowych zestawów do sprzątania po ,, dwunogach", czyli ŻULACH , którzy niejednokrotnie załatwiają potrzeby fizjologiczne na klatkach schodowych , w windach, ba nawet na trawnikach...Jak czegoś się dowiesz na ten temat- daj znać.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że właściciele tego bezbronnego stworzenia , nie odpuszczą bandziorom i spotka ich zasłużona kara. Dzisiaj zakatowali małego pieska, a potem zaatakują słabszego od siebie człowieka. Dla takich bezmózgowców muszą być odpowiednie kary, bo w przeciwnym razie każdy z Nas może być ofiarą takich oprawców. Ufam , że sprawiedliwości stanie się zadość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O przepraszam, ...teraz doczytałem piewrwszy artykuł w tej sprawie i jeśli te zwierzaki były na posesjach, to oczywiście tym bandytom nalezy sie surowa kara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znów TOTALNA KOMPROMITACJA POLICJI - "nie moga ustalić sprawcy"; "muszą zapoznać sięz obrażeniami" Walnijcie isię w te zakute pozbawione mózgów łby - na tym zadupiu, gdzie każdy wie kto w jaka chustkę smarka - wy nie jetescie w stanie ustalić sprawcy?! 2 tygodnie potrzebujecie, by ruszyć tyłki ze stołków i zapoznać się z obrażeniami / PIES NIE ZYJE - ZOSTAŁ ZABITY PRZEZ GNOJA - OPRAWCE I WY GO ZNACIEI A może kryjecie swojego? szwagra, zięcia? syna??na co czekacie? aż wam żonę albo córkę załtłucze , czy zgwałci?! wtedy się ruszycie? urzędasy bez krzty wrażliwości tacy sami, jak ta wiocha; może tzreba ogniem i żelazem cały ten gnój zlikwidować!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znów polak napisał:
O przepraszam, ...teraz doczytałem piewrwszy artykuł w tej sprawie i jeśli te zwierzaki były na posesjach, to oczywiście tym bandytom nalezy sie surowa kara.
czyli uważasz,że jakby były po za posesją to już je można bezkarnie zabijać? Zaiste - filozofia Kalego - albo nie zrozumiałam twojego komentarza !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich idiotów u nas niestety nie brakuje powinni zrobić z nimi to samo co z tą suczką !!! co im piesek zawinił ??? Bo pewnie sobie szczekała ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedno jest pewne- tych bandytów powinna spotkać zasłużona kara, ale znając nasz Wymiar Sprawiedliwości--NIC IM NIE ZROBIĄ !!!! Przykre, ale niestety prawdziwe.Właściciele psa mogą doprowadzić do tego , aby sprawcy zostali surowo ukarani. Jeśli faktycznie ten psiak coś dla nich znaczył, zrobią zapewne , co do nich należy..... Nie wyobrażam sobie, aby jakaś bestia zrobiła krzywdę moim psiakom !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...