Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I po co takie ścierwo żyje ? Resztę swojego plugawego życia powinien spędzić w kamieniołomie , albo jakiejś kopalni, Uranu najlepiej !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~~Lubelak napisał:
I po co takie ścierwo żyje ? Resztę swojego plugawego życia powinien spędzić w kamieniołomie , albo jakiejś kopalni, Uranu najlepiej !!!
zanim ty tak o ludziach to pomusl i popatsz dokola. bieda az piszczy i rozpacz ludzi doscila, a Tusk i te od niego w dostatku sie plawia. dopoki nie zmieni sie wladzy w tym kraju to tak bedzie bo brak dachu nad glowa i brak chleba w desperacje ludzi wpendza. jak by tak dali co komu trzeba, to i kryminalistyki by nie bylo. ale oni to tylko do siebie garna i sie oblawiaja kosztem narodu. kazdy i tyu tez chcesz miec samochod i dom i dostatek, ale nie tobie pisane bo PO wszystkich wyzyska i wycycka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poproszę zutylizować śmiecia,bo na obornik to raczej się on nie nadaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buzal napisał:
zanim ty tak o ludziach to pomusl i popatsz dokola. bieda az piszczy i rozpacz ludzi doscila, a Tusk i te od niego w dostatku sie plawia. dopoki nie zmieni sie wladzy w tym kraju to tak bedzie bo brak dachu nad glowa i brak chleba w desperacje ludzi wpendza. jak by tak dali co komu trzeba, to i kryminalistyki by nie bylo. ale oni to tylko do siebie garna i sie oblawiaja kosztem narodu. kazdy i tyu tez chcesz miec samochod i dom i dostatek, ale nie tobie pisane bo PO wszystkich wyzyska i wycycka.
nie wiem co bierzesz ale bierz lepiej pół,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klips napisał:
nie wiem co bierzesz ale bierz lepiej pół,
JUDE ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buzal napisał:
zanim ty tak o ludziach to pomusl i popatsz dokola. bieda az piszczy i rozpacz ludzi doscila, a Tusk i te od niego w dostatku sie plawia. dopoki nie zmieni sie wladzy w tym kraju to tak bedzie bo brak dachu nad glowa i brak chleba w desperacje ludzi wpendza. jak by tak dali co komu trzeba, to i kryminalistyki by nie bylo. ale oni to tylko do siebie garna i sie oblawiaja kosztem narodu. kazdy i tyu tez chcesz miec samochod i dom i dostatek, ale nie tobie pisane bo PO wszystkich wyzyska i wycycka.
Tylko złodziej zrozumie złodzieja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klips napisał:
nie wiem co bierzesz ale bierz lepiej pół,
ja tam nic nie biore bo niby od kogo jak bieda wszystkich gniecie i niedostatem wszendzie jak normalny i prawdxiwy Polak jestem zgneciony przez wladze i przez wszystko ja nawet na konputer nie mam i tylko od syna moze bo nie mam nic takiego samemu nie moze patrzyc juz na tych wszystkich komunistow co to na czlowieka i na kosciol patrzo jak na cos zlego i nie nam potrzebnego tak byc nie moze i musimy calym narodem NIE powiedziec i pojsc na protesty i na ulice ja sie pytam dlaczego od nas z lubelszczyzny tak malo jedzie do 'warszwy na protestowanie a ja kazdego miesiaca tam jestem i jak w stanie wojejnnym walczyelm tak walcze i dumnie glowe nosze jest przywudzca i jest partia organizacyjna i stanmy jak jeden maz za tym co jest i co dobre dla calej ojczyzny milej i tez dla kraju i Polski. tak byc nie moze ze tylko wybrani za granice na wczasy i samolotami i limuzynami a caly spoleczny narod nie ma na to dac co jest dla ludzi i zlikwidowac smietniki bo ludzie z biedy gzebia a tak boskiego prawa nie mozna skierowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OOO!! Brawo dla Chełmskiej Policji...Lubelskie służby mundurowe by to przerosło Jak mi i kolezance 7 "mężczyzn" skakało po głowie i groziło kosą w centrum miasta (przy skrzyzowaniu z monitoringiem) za to że mam rude włosy a koleżanka małą torebke to do tej pory nie poradzili sobie ze złapaniem naćpanych gówniarzy Także drogie Panie uważajcie bo nigdy nie wiadomo na kogo się trafi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W normalnych krajach dla takich bandytow stosuje sie zasade "three strikes law". Trzy przestepstwa i automatyczne dozywocie. w tym przypadku dostanie pewnie 1,5 roku wyjdzie po roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buzal napisał:
ja tam nic nie biore bo niby od kogo jak bieda wszystkich gniecie i niedostatem wszendzie jak normalny i prawdxiwy Polak jestem zgneciony przez wladze i przez wszystko ja nawet na konputer nie mam i tylko od syna moze bo nie mam nic takiego samemu nie moze patrzyc juz na tych wszystkich komunistow co to na czlowieka i na kosciol patrzo jak na cos zlego i nie nam potrzebnego tak byc nie moze i musimy calym narodem NIE powiedziec i pojsc na protesty i na ulice ja sie pytam dlaczego od nas z lubelszczyzny tak malo jedzie do 'warszwy na protestowanie a ja kazdego miesiaca tam jestem i jak w stanie wojejnnym walczyelm tak walcze i dumnie glowe nosze jest przywudzca i jest partia organizacyjna i stanmy jak jeden maz za tym co jest i co dobre dla calej ojczyzny milej i tez dla kraju i Polski. tak byc nie moze ze tylko wybrani za granice na wczasy i samolotami i limuzynami a caly spoleczny narod nie ma na to dac co jest dla ludzi i zlikwidowac smietniki bo ludzie z biedy gzebia a tak boskiego prawa nie mozna skierowac [/quote] [quote name='Buzal' timestamp='1362389294' post='740910'] ja tam nic nie biore bo niby od kogo jak bieda wszystkich gniecie i niedostatem wszendzie jak normalny i prawdxiwy Polak jestem zgneciony przez wladze i przez wszystko ja nawet na konputer nie mam i tylko od syna moze bo nie mam nic takiego samemu nie moze patrzyc juz na tych wszystkich komunistow co to na czlowieka i na kosciol patrzo jak na cos zlego i nie nam potrzebnego tak byc nie moze i musimy calym narodem NIE powiedziec i pojsc na protesty i na ulice ja sie pytam dlaczego od nas z lubelszczyzny tak malo jedzie do 'warszwy na protestowanie a ja kazdego miesiaca tam jestem i jak w stanie wojejnnym walczyelm tak walcze i dumnie glowe nosze jest przywudzca i jest partia organizacyjna i stanmy jak jeden maz za tym co jest i co dobre dla calej ojczyzny milej i tez dla kraju i Polski. tak byc nie moze ze tylko wybrani za granice na wczasy i samolotami i limuzynami a caly spoleczny narod nie ma na to dac co jest dla ludzi i zlikwidowac smietniki bo ludzie z biedy gzebia a tak boskiego prawa nie mozna skierowac
jeśli nic nie bierzesz , to może zacznij...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moj dom moja twierdza , bieda nikogo nie tlumaczy , osobiscie bym ich zabil w samoobronie ale znajac polskie bezprawie trzeba uwazac aby nie zrobic bandycie krzywdy , dach nad glowa , micha , opieka lekarska , silownia , tv / konsola , zycie kryminalem oto nagroda upsss "kara" za napasc z nozem w reku !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...