Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dopóki nie bedzie prawdziwej kary to strach bedzie wychodzic w nocy z domu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalny człowiek nie chodzi o pólnocy po galeriach handlowych. Katolik mówi wieczorem pacierz i idzie spać a nie szwenda sie po mieście. Sam sobie winien, wcale mi go nie szkoda. Podobno coś mu tam w czaszce się połamało. Może jak dojdzie do przytomności to teraz zmądrzeje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesiek wez ty sie jebnij w ten pusty łeb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesiek... jak już tak bronisz swojego kolegi, brata czy znajomego to weź tak trochę chociaż pozorów zachowaj, że to faktycznie ktoś obcy pisze.   Twojego komentarza nie warto nawet czytać. W czaszce to Ty chyba masz poprzestawiane skoro takie głupoty wypisujesz. Żal Cię, lecz się ! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posiadasz złe informacje.Ta cała przykra sytuacja wydarzyła się pod klubem Oktagon,mieszczącym się w budynku galerii.Idiotami są ci,którzy biją i doprowadzają do śmierci inne osoby...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda ze wszyscy zrzucaja wine na "sprawce" 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda ze wszyscy zrzucaja wine na "sprawce" 
Ale co pier.dolisz?Ja z Wrocławia piszę i jakie ma być moje zdanie?Może zdarzyć się,że ktoś uderzył,kopnął i nieszczęście.Nie w tym przypadku.Jeżeli bijesz,to musisz mieć świadomość,że może upaść i uderzyć głową o kamień.Zawsze gdy widzę bójkę to myślę,,oby nie uderzył głową w chodnik,, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...