Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wystarczy do drzewa dorobić jakąś legendę o niezwykłych mocach Bolka,np. że żucie kory poprawia potencję i zwycięstwo gwarantowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy powiedzieć ze krótki lub maliniak zjadali z niego korę i sukces gwarantowany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robię co mogę, nagłaśniam sprawę wśród znajomych, ale z domowego komputera udało mi się wysłać tylko jeden głos, choć domowników jest więcej. Czy to znaczy, że z jednego IP można oddać tylko jeden głos mimo faktu, iż każdy domownik ma swój adres e-mail? To niesprawiedliwe. Nie widziałam jeszcze tego drzewa, ale świadomość, że strzeże naszej polskiej ziemi już tysiąc lat, każdego z nas porusza do głębi. Nie można go nie kochać i nie walczyć dla niego o koronę. Młodzież mogłaby się skrzyknąć i wiele zdziałać, ale obawiam się, że sprawa jest za mało nagłośniona. Z lubelskich gazet o dębie pisał chyba tylko Dziennik Wschodni... Wielka szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robię co mogę, nagłaśniam sprawę wśród znajomych, ale z domowego komputera udało mi się wysłać tylko jeden głos, choć domowników jest więcej. Czy to znaczy, że z jednego IP można oddać tylko jeden głos mimo faktu, iż każdy domownik ma swój adres e-mail? To niesprawiedliwe. Nie widziałam jeszcze tego drzewa, ale świadomość, że strzeże naszej polskiej ziemi już tysiąc lat, każdego z nas porusza do głębi. Nie można go nie kochać i nie walczyć dla niego o koronę. Młodzież mogłaby się skrzyknąć i wiele zdziałać, ale obawiam się, że sprawa jest za mało nagłośniona. Z lubelskich gazet o dębie pisał chyba tylko Dziennik Wschodni... Wielka szkoda.
tu ładne foto Bolka   http://www.panoramio.com/photo_explorer#view=photo&position=93&with_photo_id=122833751&order=date_desc&user=1157198
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dąb Bolko jest nasz - każdy może pojechać do Hniszowa i go obejrzeć. A poprzeć udział giganta w międzynarodowym konkursie bezwzględnie warto!!! Popieramy to, co swoje i wyjątkowe!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5 głosów dałem Trzeba wspierać co nasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...