Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szkoda słow, szkoda pieniędzy. W regionie bieda az piszczy to buduja ludziom aquapark.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no niestety biedaku ty będziesz dupe moczyl na zoltancach albo na debowym lesie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ile wogóle się myje, bo tu brudasów cała masa hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak obliczono, że 70 osób znajdzie pracę? :) Jak urząd miasta zatrudni 30 nowych urzędników to mówimy o wzroście zatrudnienia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak dużo musi być macie duże rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aquapark to ostatnia rzecz, jaka potrzebna jest Chełmowi. W centrum miasta nie ma publicznego WC. Turyści biegają do kibla przy Sybiraków. Żenada, po prostu żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zadowolony z inwestycji. Niech coś się dzieje i wreszcie powstaje w tym mieście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
33100000 / 64625 = 512,19 zł, tyle z grubsza zapłaci każdy Chełmianin za ten wymysł. Dalsze wnioski pozostawiam dla was...  (kwota wzięta z artykułu, liczba ludności z wikipedii)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co płaczecie, a co w Chełmie się dzieje?? miasto trupów, emerytów i dziadostwa, przynajmniej tyle z tych rządów Pani Fisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie i dla moich dzieci to super inwestycja. Teraz chodzą na basen do I LO ale jak wybudują taki duży obiekt to i atrakcji pewnie będzie tam sporo. Wolę żeby moje dzieciaki chodziły na basen niż mają siedzieć przy gierkach, telefonach i facebookach. Jak nie zmienimy myślenia to wyrosną nam chore grube dzieciaki bez pasji. Jeśli coś robią dla ludzi to ja się cieszę, a moje dzieci już się doczekać nie mogą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, publiczne WC to dopiero atrakcja, nie to co jakiś tam aquapark: P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...