Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Charytatywny koncert w chełmskiej Cameracie

Utworzony przez Hałabała, 3 grudnia 2010 r. o 00:33 Powrót do artykułu
Po pierwsze pieniądze zbierane są do Domu Dziecka w Puławach a nie Lubartowie!!! A po drugie od kiedy w Irlandii są funty a nie euro? zanim napiszecie jakiś artykuł przeczytajcie go wcześniej przed publikacją... pozdrawiam zza oceanu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczestniczę w tej akcji ale ten artykuł ma się nijak do rzeczywistości. Znalazłem tyle niezgodności z prawdą, że nie chce mi się ich tu wytykać nawet bo by miejsca zabrakło! Kto ma wiedzieć ten wie o akcji i ciesze sie zże poradzilismy sobie z akcja bez pomocy mediów, bo jak widać nie ułatwia to postaci rzeczy tylko utrudnia... P.S. Panie Jacku G. skad Pan wziął takie błędne info o akcji naszej jeśli można wiedzieć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W artykule jest mnóstwo błędów większość została opisana w komentarzach. Podstawowe to że mikołajki są organizowane w domu dziecka w Puławach i przedszkolu w Zawadówce. Mam teraz taki pomysł abyście zorganizowali mikołajki w tych placówkach które wymieniliście w artykule, bo tam dzieci będą na nas czekać!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam sie z Toba Orion w 100%. Moze autor artykułu sam powinien zostac Mikołajem i zebrać oraz wręczyć prezenty dzieciom w tych placówkach co wspomniał... Dla mnie jest to przykre, że można komuś (mam namyśli biednych dzieciaków, o których mowa w artykule) zepsuć taki dzień jak 6 grudnia... Rozmawiałem z kilkoma osobami zaangażowanymi w akcję i jest im przykro, że takie rzeczy się dzieją, a artykuł niczym z "Faktu" wycięty-czyli tania, szybka sensacja, niesprawdzona oczywiście u źródeł!!!WSTYD!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki artykuł taki autor widocznie jak wszystkie komentarze, w których to w przeciwieństwie do tych wypocin chociaż prawdę ludzie napisali!!! ŻAL i WSTYD!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiktor napisał:
Jaki artykuł taki autor widocznie jak wszystkie komentarze, w których to w przeciwieństwie do tych wypocin chociaż prawdę ludzie napisali!!! ŻAL i WSTYD!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie informacje od organizatora, taki artykuł. W Zawadówce nie ma przedszkola. Sprawdziłem, że na Mikołaja-kajakarza czekały dzieci w tamtejszej niepublicznej podstawówce. Domu dziecka w Lubartowie nie sprawdziłem i rzeczywiście to był mój błąd. Z drugiej strony, jeśli Jacek Grabiński drogą mailową, a następnie w rozmowie telefonicznej wskazywał na DD w Lubartowie, jako drugiego beneficjenta akcji, to dlaczego miałem mu nie wierzyć? A zatem Panowie Organizatorzy, czy w tym przypadku nie należałoby szukać błędów po swojej stronie, niż zarzucać komuś, kto działał w dobrej wierze nierzetelność i brak profesjonalizmu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...