Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
(...)
Ostatnio edytowany 2 czerwca 2015 r. o 11:50
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ojoj..pan Bul ma wiernych naśladowców;-)..."pojechał na RANKĘ"..."za proponowanie SEKSY" !!! czy te wypociny dziennikarz czyta zanim opublikuje??..żenada po prostu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieh sie polycja weznje za gałer4anki lublinje te guwniary majo pó 13 lat i hodzo i muwjo kup mje tego smartfona to dam ci swe cialko na godzine i rup co hcesz gonie te guwniary ale to jest tego pelno. Adamek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SEKSU a nie SEKSY. niech gazeta sprawdza literówki przed publikacją bo się kompromituje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zgłaszający stwierdził, że na podany numer telefonu wysłał sms-a informując, że ma 14 lat i nazywa się Aga " - to jest podszywanie się i podawanie nie prawdziwych danych osobowych które powinno być karane, a nie gość który dał ogłoszenie i odezwała mu się jakaś niby 14latka, niech pozabierają małym dziwkom telefony i dostęp do netu a nie robią takie afery, po za tym "Za proponowanie seksu małoletniej grozi mu do 2 lat więzienia." to teraz proszę pokazać tą nieletnią której ten seks proponował, jak nie ma ofiary to nie ma winy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze wpieprzcie staremu, zachciało się małolaty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pijak! I złodziej! Bo każdy pijak, to złodziej!
Już cię mam,złapałem cię za jaja,w kryminale zgnijesz,na to jest paragraf.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już cię mam,złapałem cię za jaja,w kryminale zgnijesz,na to jest paragraf.
  Spokojnie, to był cytat, na dodatek sarkastyczny :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zgłaszający stwierdził, że na podany numer telefonu wysłał sms-a informując, że ma 14 lat i nazywa się Aga " - to jest podszywanie się i podawanie nie prawdziwych danych osobowych które powinno być karane, a nie gość który dał ogłoszenie i odezwała mu się jakaś niby 14latka, niech pozabierają małym dziwkom telefony i dostęp do netu a nie robią takie afery, po za tym "Za proponowanie seksu małoletniej grozi mu do 2 lat więzienia." to teraz proszę pokazać tą nieletnią której ten seks proponował, jak nie ma ofiary to nie ma winy.
Pewnie. najlepiej zamknąć osobe która to wykryła a ta która chciała zgwałcić rzekomego puścić wolno!!! a co!!! Pogratulować rozumowania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie. najlepiej zamknąć osobe która to wykryła a ta która chciała zgwałcić rzekomego puścić wolno!!! a co!!! Pogratulować rozumowania
jakie zgwałcić? przecież tu nie ma w ogóle czegokolwiek o gwałcie..., gwałt to jest wymuszenie seksu, a ta "rzekoma" 14 latka sama się o to prosiła, czy aż tak trudno się tego doczytać? przecież ludzie uprawiają seks już od 13 roku życia i wcześniej... nie rozumiem rozgoryczenia z powodu tego że opisałem jak się przedstawia opisana sytuacja, dla mnie to człowiek który się podszywa pod kogoś powinien być karany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ładnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...