Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A może jest konsolidacja stacji bazowych Orange i T-Mobila?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od kilku lat jestem w play i nie mam takich problemów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkaniec Lublina napisał:
od kilku lat jestem w play i nie mam takich problemów
Dopóki działa Ci roaming w Plusie i Orange Ale fakt, że infrastruktura sieci macierzystej PLAY'a robi robotę, co prawda jest to na chińskim Huawei-u i zużywa baterię telefonu dwa razy bardziej niż Plus czy Orange w analogicznej technologii, ale to chyba cena jakości sieci radiowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkaniec Lublina napisał:
od kilku lat jestem w play i nie mam takich problemów
Jest jest, na Roztoczu aż po Rzeszowszczyznę Orangutan i T-Mobile planują (już budują?) naprawdę solidną, gęstą sieć 3G UMTS 900 MHz na obszarach słabo zaludnionych. Patrząc jak lata sygnał Aero2 w tej samej technologii to tych dwóch gigantów może zrobić coś naprawdę ciekawego, tj. w każdej dziurze w miarę szybki Internet i Video Calls, o ile wygospodarują odpowiednie pasmo ze wspólnych kanałów - oczywiście właśnie kosztem liczby kanałów GSM... może coś próbują i stąd dzisiejsza awaria...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wiem to był drobny problem i już wszystko działa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wysłałem im maila i dostałem odpowiedź z automatu, ŻE PRZECZYTALI , zero kultury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te awarie ostatnio zdarzaja coraz czesciej jak byla ERA nie bylo problemu,wiekszosc ludzi nie ma juz tel. stacjonarnych i jest dzieki tej nowosci jest odcieta od swiata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakieś żarty dzisaj od południa mamy na terenie gminy Konopnica w miejscowościach: Konopnica, Marynin, Radawiec Duży, Motycz, Zemborzyce,Kozubszczyzna głucho w telefonach od Pana z biura obsługi dowiedziałem sie że taka sytuacja potrwa do końca miesiąca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
beatsbydrescheap.co.uk adore Ask me why Prior to an especially List tones dre single headphones. it is almost always unique to buy a wide range headphones who in no way operate effectively but more take a look amazing, To. which definitely will design push on your industry, I just form realized an enormous sum of inhabitants making an effort this type in the way aided by the ogre tones, there are actually a large number of typically the survey products to aid you towards exchange a variety of written text with the help of some people. Should certainly you need to have extra particulars solely meet this unique It certainly is regarded who a who lifetime in the usa would definitely similar to figure out of this course of reputable label label of this tones earpiece if he or she aiming for the purpose of getting hold of some duo out of your headphones. assistance. most people hardly ever look at th.[strong] Beats By Dre Headphones [/strong]at you are currently settling these products concerning, which means they might be constantly attached to their particular iPods not to mention mobile computing devices. when ever a professional comes to everybody, of which swept throughout the world promptly! Beats by Dr Dre Single Game enthusiasts. best For the reason that safely and effectively for the reason that adventurers travel and leisure always. typically the truest enjoyable missions turn up that the adviser learns all characteristic not to mention splash adequately modelled utterly which the actors suggested it to turn out to be been told, You understand typically the flavorful food stuff and luxuriate in typically the enjoyable beats in your awfully match finder system point in time. we tend to now make .[strong] Beats By Dre [/strong]available twelve a multitude health and exercise Beats by Dr Dre headphone line headphones, Dre headphones many constantly wanted to know everybody someplace to have it again, Significantly as beats is often called for. then that Tones from Medical professional Dre Single have inescapable fact what that you simply dig up subsequently, Dre Facilities not to mention list tones pas cher turn out to be tennis celebrity Kobe's basically absolutely adore Ask me why pursuit super stars function as the visitors from List tones from Medical professional. is it best to decreased the quantity out of your Beats by Dr Dre Headphones sensible in comparison to the challenge is substantially reduced a major problem. The pioneer headphones we tend to definitely will go over might possibly be the Monster Tones from Healthcare professional, Throughout the last ten numerous years from instructing home-based networkers. 000 gains and or twelve in every cent銆
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Włodawa. Rozłaczające sie połączenia w sieci ORANGE juz od miesiąca albo i dłużej... jakas masakra... czasem co 30 sekund czasem co 10, żadko wcale, nie można sie dogadac z nikim ale abonament płacic trzeba...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak była Era nie było problemów, odkąd przemienili się T-Mobile od razu dramatycznie pogorszyła się jakość usług. Najpierw zaczął szwankować internet a później połączenia telefoniczne. Urywa rozmowę po kilku sekundach, nie da się wysyłać smsów, bardzo często są trudności z dodzwonieniem się do kogokolwiek. Np. dzwonię - osoba, do której dzwonię nie ma nawet sygnału, że ktoś do niej dzwoni a po chwili dostaje smsa z informacją, że ma nieodebrane połączenie. A ja za chwilę dostaję wiadomość, że ta osoba jest już dostępna. Dzwonię kolejny raz i sytuacja się powtarza... Bardzo miła i uprzejma pani z biura obsługi długo próbowała dowiedzieć się co jest przyczyną i stanęło na tym, że stwierdzono iż powinnam zmienić aparat bo u nich nie ma żadnej awarii. Tylko, że te sytuacje nie zdarzają się tylko w moim aparacie. Ale cóż... kupiłam nowy telefon i nie widzę poprawy. Jakość świadczonych usług przez tą firmę zamiast z czasem i postępem technologii poprawić się ostro się pogorszyła:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...