Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełm: Każdy chce dostać dawną siedzibę PKWN

Utworzony przez ciekawy, 3 października 2011 r. o 14:45 Powrót do artykułu
Jaki to gmach PKWN skoro wybudowano go za czasów Piłsudskiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślę,że ten budynek należy się kościołowi.W sam raz dla utworzenia filii KULu.A więc jaknajszybciej budynek należy wyremontować i jeszcze przed wyborami przekazać KULawej szkole zwanej Uniwersutetem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tacowy napisał:
A ja myślę,że ten budynek należy się kościołowi.W sam raz dla utworzenia filii KULu.A więc jaknajszybciej budynek należy wyremontować i jeszcze przed wyborami przekazać KULawej szkole zwanej Uniwersutetem
Masz rację i sam się przekonałeś jak wyłazi nieuctwo,a jeszcze trochę(bo oto chodzi) to nie będą wiedzieli jak się nazywają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to Gmach Dyrekcji Kolei Państwowych, barany!!! Przedwojenny na dodatek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jusz wiadomo kto w Chelmie trzyma wladze i ze komunisci wybudowali budynek na posmiewisko calego swiata a teras sie o niego bija. ale juz wybory ida i pokazemy co prawdziwi Polacy o nich sondza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...